Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szívat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szívat?

Figyelt kérdés

Van egy lány a munkahelyünkön ismerkedtünk meg 3 hónapja.

Akkor volt barátja de már szakítottak 2 hónapja, mert nem volt boldog állandóan panaszkodott, nekem is pont nemrég volt vége egy 4 éves kapcsolatomnak,így hát elkezdtünk barátkozni teljesen összemelegedtünk.De viszont nem akar eljönni velem semerre csak a munkahelyünkön találkozunk, mert úgye mit szólna hozzá a volt barátja és családja.Ha rákérdezek az a válasza idő kell neki.Szerintettek csak szívat?


nov. 28. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem szivat, csak nincs még túl az exén, adj neki időt. Nem akar liánozni.
nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha rákérdezek azt mondja már túl van rajta.De viszont telefonon beszélnek.

Főnök alkalmazott viszony..

nov. 28. 11:49
 3/10 A kérdező kommentje:
Mármint én vagyok a főnök ő az alkalmazottam
nov. 28. 11:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rajta túl és fontos neki más véleménye. Nem való hozzád.
nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jólesik neki a figyelmed, de nem akar tőled semmit.
nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Viszont jó esik neki ha ölelgettem meg arca puszi.Mikor rákérdezek hogy csak mint barát akkor nem komoly kapcsolatot szeretne csak idő kell.

Meg múltkor haver mondta hogy azt mondta neki ha elhívom hétvégén akkor eljön velem.Mikor tőle kérdeztem hogy jön e akkor jött megint ezzel idő kell.Én nem értem...

nov. 28. 12:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Kihasznál, mi olyan bonyolult ezen?
nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"komoly kapcsolatot szeretne csak idő kell" Lefordítom neked ezt a mondatot, ha már magadtól nem esett le. Komoly kapcsolatot szeretne, csak nem veled.

Szívesen.

nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szexet nem, de figyelmet az elfogad toled. Ezert nem akar kapcsolatot, mert ott mar ugye a tettek mezejere is kell lepni.
nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát én hasonló szituban voltam, kb egy időpontban szakítottunk az akkori párunkkal, én már rég túl voltam a dolgon ő még úgy érezte hogy nem, így nem akart kapcsolatot.. mondom oké akkor én hátralépek, így nem kerestem, próbáltam közömbös maradni, ami sikerült is. Ő ekkor döbbent rá, hogy mit fog veszíteni… és azóta elkezdtünk randizni… és alakul a dolog :) Kitartás! Mond el neki mit szeretnél, ha nem ugyanazt mint te, akkor engedd el és reméljük rájön mit veszített :)
nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!