Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi az oka ennek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka ennek, tetszhetek neki vagy inkább felejtsem el? Bővebben lent :)

Figyelt kérdés
Van egy srác az egyetemen, aki mondjuk úgy, hogy eléggé bejön. Idősebb pár évvel, de ezt nem látom akadálynak. Én is látom rajta, hogy sokszor rámnéz, rámmosolyog, random óra közben hátranéz rám a szemembe, lehet csak én értem félre, de ezeket jelnek veszem. És pluszba még mindent megjegyez amit mondok neki ha néha beszélünk, emlékszik a részletekre rólam és ezeket sokszor fel is hozza mások előtt. Csak furcsa, mert már nem vagyunk gyerekek, ha tényleg akarna valamit lépne. Mindnekivel baromi közvetlen egyébként, nagy partiarc, de valahogy velem mintha kínosan érezné magát vagy nem tudná ugy elengedni magat, velen nem jarkal ki cigizni es nem olelget vagy nem nevet velem mint masokkal. Persze lehet en latok bele tobbet, mert az a hir jarja h meleg. Hallottam mar masokkal fiukrol beszelni, nincs is ezzel gond, de akkor nem kene felreertheto jeleket kuldjon. Nem hinnem h meleg sracnak akar 1 lany is bejonne. Meg abban remenykedek h bi, de ettől függetlenül lephetne. Nem tudom mennyire voltam érthető, de nem igazan tudom mit kéne csinálni. Megkerdezni se akarom nyiltan h eljonnel e velem ide oda mert baratilag nem vagyunk ilyen joban de ha meg tenyleg meleg akkor az eleg cink

nov. 28. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden heten van egy raklap ilyen kerdes a felnott parkapcsolatokban, hogy az egyik nezi a masikat. Ebben nektek mi a felnott es mi a parkapcsolat? Ne gyertek a betoltott 18 evvel, mert azzal csak nagykoru leszel, jogilag, nem pedig felnott.
nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézni lehet bárkit. Ha érdekel írj neki ha nem mersz hozzá oda menni. Ezek a kérdések már olyanok mint: 15 cm farkam van, elég a nőknek? Egyetem, fa.szomat jársz te egyetemre, ilyen tudatlan felfogással
nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!