Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak jelek egy chates...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak jelek egy chates beszélgetésben, hogy bejössz a nőnek?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy nem tudom eldönteni, hogy van-e értelme ezzel a lánnyal megpróbálni valamit vagy sem. Messze vagyunk egymástól (ami nem lenne gond, mert kb 2-3 óra az út, szóval kiutaznék miatta, de vannak más tényezők is, amik közre játszanak (ezeket szívesebben leírnám privátba). A lényeg, hogy a fő baj nem azzal van, hogy messze lakik, viszont nem tudom chat alapján eldönteni, hogy váltok-e ki belőle valamit vagy egyszerűen csak azért beszél velem, mert nem akar magányos lenni és ha nincs jobb, akkor jó vagyok én is. Csak addig nem merek túlságosan kezdeményezni, amíg nem jövök rá, mert én se akarok hülyét csinálni magamból. Egyébként, egy visszahúzódó lányról van szó. De tényleg szeretném őt megfejteni.


Van köztetek olyan, aki chates beszélgetés alapján meg tudja állapítani, hogy bejön-e a másiknak, van-e nála esélye? Vannak erre jelek? Esetleg, ha valakit érdekelnek a részletek, akkor privátba szívesen beszélek róla többet is, hogy jobban átlátható legyen a szituáció.



dec. 16. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Ne töketlenkedj, viselkedj férfiként! Ha erre nőként reagál, akkor valószínűleg érdekled. Ha nem, nem. Bár ilyen messzi nővel sehogysem érdemes összemelegedni.
dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Visszahúzódó, sejtelmes, nem nyíltan kommunikáló lány. De röhögnék ha kiderülne, hogy több itteni kódfejtő jelentkezőnek is húzza az agyát ugyanaz a lány xD
dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
2: az még hagyján... Egy ismerősömet kb. egy évig volt egy ilyen hülyítésben. Akkor derült ki, hogy egy középkorú férfival csetelt végig, aki több pasit is hülyített ugyanígy. A csaj, akinek az identitását használta, feljelentést tett és a hülyített pasik járhattak tanúskodni.
dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Képcsere és tali után elválna.
dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Azt vágjátok hogy leszbikus kapcsolatról van szó, ugye? Tessék megnézni a címkéket a kérdés alján.


Nehéz eldönteni amúgy, ha valóban olyan visszahúzódó, azt sem javaslom hogy kerek-perec szegezd neki a kérdést. Esetleg finoman kérdezz rá. Eldönteni igazán csak személyes találkozó alkalmával lehet szerintem, akkor lehet ezt érezni.

dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármit is gondolsz chat alapján, ha az élő találkozó nem vált ki belőle semmit, akkor mindegy.
dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!