Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok túlérzékeny vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túlérzékeny vagy tényleg bántó (és valótlan) dolgot mondott?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sikerül ebben a történetben előre jutni, x hónapja küzdünk egymással, lassan a munkám rovására megy, mert nem tudok koncentrálni.

Nem tudom, miért van ez, de mindig csipkelődik velem, a bántást ő poénnak álcázza és a negatív tulajdonságaimat emeli ki. Hogy nekem nem erősségem az őszinteség, stb. Azt mondja, hogy szeret engem, meg valahol érzem is, de ami fáj, az nem szerelem.

Dolgozom rengeteget, tanulok, sport is pipa, mert nekem ez jó és ez visz előre. Ő meg henyél. Mégis azt várja, hogy én “emeljem fel”.

Ma megkérdeztem, mit gondol rólam, furcsa vagyok-e vagy érdekes, erre azt találta mondani, hogy rideg és szeretetlen közegben vagyok, nem kapok szeretetet és ő sajnál engem stb.

Pedig pont az ellenkezője igaz, nagyon is boldog vagyok, mindenem megvan. A családom, a szüleim, barátaim. És céljaim!

Nem értem őt, szakításon gondolkodom …


jan. 4. 21:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

"szakításon gondolkodom"


Akkor tedd is meg akár holnap.

jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret, csak szórakozik veled. Nagyon jó gondolat a szakítás, nem érdemel meg téged.
jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

"Ma megkérdeztem, mit gondol rólam, furcsa vagyok-e vagy érdekes, erre azt találta mondani, hogy rideg és szeretetlen közegben vagyok, nem kapok szeretetet és ő sajnál engem stb."


Pedig lehet abban igazság, amit mond.Az írásodból tényleg kicsit az jön le, hogy túl sokat foglalkozol másoknak a véleményével, mindig kívülről várod a megerősítést.Azt hiszem ezt ő tovább gondolta, és arra vezette vissza ennek az okát, hogy nem kapsz elég szeretetet a környezetedtől.


Mindentől függetlenül: természetesen nem tilos megszakítani egy olyan kapcsolatot, amiben rosszul érzed magad.Keress olyat, aki jobban illik hozzád.

jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegy is, hogy mennyire vagy érzékeny. A tényállás az, hogy ő rendszeresen olyat tesz, amivel bánt téged, és nagyon jól tudja, hogy ez neked rosszul esik. Ez a viselkedés pedig teljesen összeegyeztethetetlen egy párkapcsolattal. Az egyik legalapvetőbb dolog lenne, hogy nem csinálunk olyat, ami a másiknak fáj.

Egyébként én sem szeretem, ha valaki cs*szeget, nálam ez a viselkedés kizáró ok.

De ahogy látom, itt több probléma is van, és én úgy látom, hogy teljesen abnormális kapcsolatban vagy. Egy kapcsolat nem arról kellene, hogy szóljon, hogy a másik hátráltat, meg hogy szorongj, és kellemetlenül érezd magad. Pont ellenkezőleg. Pont a párodnak kellene annak lenni, aki támogat, melletted áll, motivál, és a jót látja benned.

jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

“Mégis azt várja, hogy én “emeljem fel”„


Jó lenne tudni hogyan érted ezt és azt is hogyan is “csipkelődik„ mivel kapcsolatban mondja, hogy nem szereted ha őszinte.


A lényeg nincs leírva kérdező.

jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#3

Nagyon sok szeretetet kapok.

Neki nem feladata az én családi hátterem boncolgatása, hogy mennyire neveltek szigorúan stb.

30 éves vagyok könyörgöm.

Pont azért vagyok sokat otthon, mert jó velük :)

jan. 4. 21:58
 7/26 A kérdező kommentje:

#5

Eddig nagyon kevés pozitív dolgot mondott rólam.

Inkább kiemeli, hogy mi a negatív és azokat mondogatja, valós ok nélkül.

Munkamániás, gép, ilyesmi.

Vagy poénnak álcázza, pl. mennyivel alacsonyabb vagyok, vegyek magassarkút legközelebb.


Sajnos tudja, hogy oda vagyok érte.

jan. 4. 22:02
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, de miért vagy oda érte ha gúnyol? Bakker akkor igaza van, hogy valami hiba csak van benned! Hiába a sok barát, család te akkor is szeretetre vágysz és pont olyannal vagy, aki nem tisztel. Hogyan lehet oda lenni valakiért ha fájdalmat okoz? Ki kellene belőle ábrándulni egykettőre. Vagy ha már nem sikerül jól van, de offolni, mert még a kutyát is többre tartja, mint téged.
jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#8

Igen, biztos van hibám/sérülésem is, de miért kell kihasználni ezt a helyzetet?

Ha szeret, értékeljen.

Ha nem, engedjen el.

jan. 4. 22:22
 10/26 anonim ***** válasza:

#9 Mondok neked valamit, amit ha megértesz, sokkal egyszerűbb lesz az életed.


Az olyan kapcsolat nem működik, ahol a nő csahol a férfi után.Mindig a férfinek kell jobban szeretni a nőt és jobban ragaszkodni hozzá.Ha van eszed, az ilyet otthagyod, mert csak ez lesz belőle.


A családi életeddel kapcsolatos felvetésekre látom, hogy azonnal ugrassz, tehát tényleg lehet ott valami.Az önbizalommal, önbecsüléssel kapcsolatos dolgokra szintén.Ezt mindenki más észreveszi rajtad kívül, hogy ezekre ugrassz, ezért el is fogják kezdeni az emberek nyomogatni ezeket a gombokat.


Miért csinálja ezt a pasid?Mert te jobban szereted, csaholsz utána, azért.

jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!