Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túlérzékeny vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túlérzékeny vagy a párommal van valami?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem írok le mindent, mert hosszú lenne nagyon. Vannak olyan dolgok, hogy épp veszekszem a párommal, sírok, szeretném vele megbeszélni a dolgokat, de erre ő fogja magát és lelép egy másik városba és lerészegedik a barátjával és csak másnap délután 5-kor ér haza. Ez többször is előfordult már. Vagy épp közösen nézzük a tv-t. És nem igazán szokta megkérdezni, én mit szeretnék nézni. Vagy ha én mondom, hogy ezt nem szeretném nézni, csak azért is azt kell nézni. Vagy mondom neki, vegyél virágot és mindig csak egy nemet kapok. Ha könyörgöm, hogy vegyen virágot ritkán nehezen megteszi. Volt mikor beteg volt én ápoltam, ott voltam mellette. De amikor én voltam beteg megint csak elment inni és részegen jött haza. Még egy kérdést se tett fel: Hogy érzed magad? Vagy volt, hogy erősen ütögetni kezdett, agresszív volt. Volt hogy alkohollal, volt hogy anélkül. Apró dolgok, tudom. De mégis sok kicsi sokra megy. Szerintetek én vagyok túl érzékeny? Vagy mit gondoltok?

2023. jan. 22. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

"Ha könyörgöm, hogy vegyen virágot ritkán nehezen megteszi."

Minek konyorogsz neki? Miért akarod kikenyszeriteni egy ferfibol hogy tegyen olyan amit nem akar?


Gondolom te szereted az izgalmat amit ő ad, ezért vagy vele. A simpek is hülyék amiért fizetnek az onlyfansra, azok a nők is azok akik bantalmazo kapcsolatban maradnak.

2023. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert semmi kedves dolgot nem vesz. Bezzeg ha cigi kell neki, egyből kéri a pénzt tőlem.
2023. jan. 22. 16:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

" Vagy volt, hogy erősen ütögetni kezdett, agresszív volt. Volt hogy alkohollal, volt hogy anélkül. Apró dolgok, tudom."


Komolyan ennyi buta nő önbecsülés nélkül gyűl ide a gyakorira, vagy pár troll írják ki ezeket a kérdéseket? Remélem az utóbbi.

De ha nem szed össze magad és dobd ki örökre, vissza ne fogadd, mert nem szerelmes beléd és még csak nem is tisztel.

Vagy a kórházban, vagy a hullaházban kötsz ki.

Megvárod?

2023. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Az hogy ütöget az nem apró dolog.

Javaslom addig hagyd ott amíg nem ver meg.

2023. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Írj neki egy levelet. Drágám elhagylak. Kivéve ha leszoksz az alkoholról, és a verésről mai naptól kezdve. Ég veled!
2023. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Hiába írsz neki levelet, hiába nem fogsz neki nyakúkolni, hogy vegyen neked virágot ő akkor is megfog verni és inni fog, mert a jelenléted számára elviselhetetlen, persze egy alkoholista és bántalmazó személy.

Te tényleg ilyen embernek könyörögsz?

Megha nem is piálna és verne, akkor is időhuzas nyígni neki, mert még a kutyát is többre tartaná, mint téged!

El kell hagyni akár ma, vagy holnap, mert nem fog a te kedvedért lemondani semmiről!!!

2023. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos én is azt gondolom, hogy ez nem jó. De a másik oldala viszont szeretetteljes(?). Ezért nem értem Mivan?! Sajnos.
2023. jan. 22. 17:40
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A másik oldala manipuláció csak.
2023. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a szeretetteljes, most komolyan?? Mi a francnak vagy egy ilyen emberrel együtt?
2023. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Szeretetteljes mi? Hogy megdug, vagy mi?
2023. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!