Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal, akinek ugyan az a vezetékneve mint nektek?

Figyelt kérdés

Az egyetemen találkoztam egy nagyon kedves sráccal, eddig 2 randin voltunk és minél inkább megismerem annál jobban kedvelem.

Eddig instagrammon beszéltünk és nem merültek fel a teljes nevek, kiderült, hogy ugyan az a vezeteknevünk. Nem vagyunk még csak távoli rokonok sem, csak mindkettőnknek egy elég gyakori vezetékneve van.

Valamiért annyira furcsa így, nem akarom, hogy valaki azt higyje, rokonok vagyunk.

Ti összejönnétek ilyen emberrel? Ezen kívül tényleg hihetetlenül kedvelem



jan. 9. 15:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben simán, max az elején lenne kicsit furcsa, de biztosan nem lenne kizáró ok.
jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen gyakori családnevek, pl Kiss, Nagy, Kovács, Horváth. Kicsit fura, fél percig érdekes, aztán mindenki le fogja tojni. Aki ismer, az tudja, hogy nem vagytok rokonok, aki nem ismer, azt se tudja, hogy mi a családneved. Ez ne tartson vissza.
jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
60%

Nem, mert belőlem 3 van az országban csak, grófnő Batthyány Elizabeth Eszmeralda Coimbra de la Coronilla vagyok.

Y Azevedo.

jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
76%
Bárcsak ilyen problémáim lennének és ez lenne a legnagyobb bajom a társkeresésben
jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem bánnám, vicces lenne. :)
jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
24%
10 vagyok. Amúgy mi a búbánat nem hasznos a válaszomon? 🤣
jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem teljesen ugyanaz a nevünk, viszont mind a kettőnknél benne van az ovics. ^.^
jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a valaszokat! Egyebként Kovács az a bizonyos vezetéknév.

Csak azért tartom furának, mert az ismerősi körömben sem fordult elő, hogy valakinek ugyan olyan vezetéknevű lenne a párja és nagyon idegennek tűnik.

Kedves 10-es!Én felpontoztalak, nem le

Kedves 15-ös, neked azért lehetnek problemáid a társkeresésben mert nem vagy empatikus. Senki sem mondta, hogy ez a legnagyobb problémám, szimplán csak érdekes (számomra) új helyzet, amiről kíváncsi voltam, mit gondolnak mások

Mindenkinek tényleg köszönöm az eddigi válaszokat!

jan. 9. 19:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!