Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal, akinek ugyan az a vezetékneve mint nektek?

Figyelt kérdés

Az egyetemen találkoztam egy nagyon kedves sráccal, eddig 2 randin voltunk és minél inkább megismerem annál jobban kedvelem.

Eddig instagrammon beszéltünk és nem merültek fel a teljes nevek, kiderült, hogy ugyan az a vezeteknevünk. Nem vagyunk még csak távoli rokonok sem, csak mindkettőnknek egy elég gyakori vezetékneve van.

Valamiért annyira furcsa így, nem akarom, hogy valaki azt higyje, rokonok vagyunk.

Ti összejönnétek ilyen emberrel? Ezen kívül tényleg hihetetlenül kedvelem



jan. 9. 15:38
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen Nagy meg Kovács típúsú vezetékneved van, akkor nem hiszem, hogy baj lenne ezzel. Legalább nem kell felvenned a nevét, nem jár adminisztrációval :D


Nekem ritka vezetéknevem van és lehet zavarna :D

jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag ritka vezetéknevem van, ezért végeznék egy kis kutatást, hogy nem vagyunk-e rokonok (mi nem tartjuk a tágabb családdal a kapcsolatot, több másodunokatestvérem van, akit nem is láttam még).

De ha nem vagyunk rokonok, akkor csak vicces lenne, de nem zavarna.

jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ez nem mérvadó!
jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!