Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal, akinek ugyan az a vezetékneve mint nektek?

Figyelt kérdés

Az egyetemen találkoztam egy nagyon kedves sráccal, eddig 2 randin voltunk és minél inkább megismerem annál jobban kedvelem.

Eddig instagrammon beszéltünk és nem merültek fel a teljes nevek, kiderült, hogy ugyan az a vezeteknevünk. Nem vagyunk még csak távoli rokonok sem, csak mindkettőnknek egy elég gyakori vezetékneve van.

Valamiért annyira furcsa így, nem akarom, hogy valaki azt higyje, rokonok vagyunk.

Ti összejönnétek ilyen emberrel? Ezen kívül tényleg hihetetlenül kedvelem



jan. 9. 15:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

20.


Nem gondoltál még a névváltoztatásra? A "Kovács" vezetéknevűek többségének 3 generációval ezelőtt még más neve volt. Nem gondoltál arra, hogy visszavedd a család akkori nevét (Kohn, Koch, Koffer, Kochbringer, Kohnbraun, ezekből csináltak erőszakkal "Kovácsot" egy időben, azért van ilyen sok)

jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
21, mivel lenne több az élete, te nyomi?
jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
44%

22.


Milyen kedves, barátságos, egészséges lelkületű stílusod van.


Nem lenne egy százezredik Kovács, és kicsit visszatalálhatna így a család gyökereihez.

jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon ritka nevem van így fura lenne, de ismerek nem is egy ilyen párost úgyhogy nem lenne akadály
jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
94%

23, újra kérdem: miben változna a világ? Az a szar, értelmetlen élet?


Miben lesz más a kérdező élete a gyakorlatban, ha nem Kovács a neve, és belebújhat 100 éve halott rokonok valagába?

jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
31%

25.


Igaz is, jobb egy százezredik senkinek lenni, mint valami egyediséget, szellemi örökséget követni. Csak így tovább a proli úton, testvérem.

jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
94%
26 mert a ritka nevétől lesz ám valaki az ember 😂😂
jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

20 Kovácsból rengeteg van, megha Széchenyi lenne a nevetek akkor megertenem hogy érdekes hogy találkoztatok, de a Kovács??

Top 5 leggyakoribb nevek között van

jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
39%

27.


Hajrá, hajrá, idd csak a Kőbányait. Szövegértésed ettől sem javul, mondjuk.

jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nekem elég gyakori a vezetéknevem és ráadásul hozzámentem egy Szabóhoz, felvettem Szabónéként az ő nevét is. Nem érzem magam senkinek egyik nevemtől sem. Sem a férjemétől, sem az apám szintén tucatnevétől.
jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!