Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol, hány éves korotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hány éves korotokban volt az első csókotok? És mikor "ideális", milyen helyen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 21:27
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Nekem 13 evesen volt meg az elso csokolozasom..a fiu 15 volt..azota már 1 ev eltelt..sajnos..az ido jo volt meg a hely is..csak az volt a kár hogy korulottunk volt meg 2 b.nom.kicsit ciki volt mert a csokolozas kozben arra gondoltam hogy ha ezek ezt eszreveszik...de már tudom hogy tarsaságban uis megkell tanulni csokolozni:))sot..1hetet vártunk is a csokkal..mert minél tobbet vártunka annál izgalmassab volt
2009. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen..éjjel a buszmegállóba rohanva a csatlakozás után!! Sosem volt olyan jó...azóta sem pedig eltelt néhány év!! izgalmas volt...s mikor megállt a busz h felvesz bennünket ugrottunk egymás nyakába ..h jeeeeee!! :D :D életem legjobb csókja volt..:)
2009. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
13,5 évesen volt.Nálunk, otthon, az ágyban =D Nem csináltunk semmit, csak beszélgettünk. És egyszer csak megtörtént. Mindenképp kettesben ideális.
2009. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%
Én 14 éves vok !És én 12évesen csókoloztam és a Jékori pályán !És sz.tem a hej nem számit csak az h szeretnéd -e!
2009. jan. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%

14 éves koromban lett az első barátom, náluk voltam és kikisért a buszmegállóba. Búcsúpuszit kért, én elsőnek szájrapuszit gondoltam, de ő a nyelvét is kinyujtotta már (egy felsős nagyokos telebeszélte mindenféle hülyeséggel, azért tette).. gyorsan leléptem, tehát igazából ez nem is volt csók. :)

ami már csók volt, az első igazi csók, az is 14 éves koromban volt. egy olyan emberrel akibe fülig szerelmes voltam/vagyok, de többekközt a korkülönbség (12 év) miatt reménytelen a kapcsolatunk.

titokban eljött hozzám, kettesben a lakásban, az ágyamon feküdtünk. egyfolytában próbálkozott, de én nem akartam semmit, féltem is, meg tudtam hogy ő nem úgy szeret. egyszercsak megtörtént :) nyálas volt. és rövid. nagyon nem számítottam rá ezért alig emlékszem. utána is próbálkozott még de nem akartam.

azóta nem volt alkalmam második, egy már jobb csókra :)

mosolyogva gondolok vissza, hogy megtörtént, de rossz, mert nem olyan volt amilyet szerettem volna, főleg, hogy nem is akartam.

ahhoz pedig én is csatlakozom, hogy az idö és a hely nem fontos csak az hogy kivel :)

de ha mégis kellene valamit mondanom, akkor olyan legyen mint a filmeken:)

2009. jan. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Huhúú... Nekem 14 évesen volt, és fantasztikus volt. Elmentünk egy élményfürdőbe (ilyen baráti társasággal), és egész nap csodás volt, a karomban vittem egész nap a vízben, hasonlók. Egyszer amikor a kétméteres medencében voltunk, azon vitáztunk, hogy én miért süllyedek el, ő meg miért tud ilyen jól úszni. Elszontyolodtam de ő elkezdett vigasztalni, hogy én viszont annyi mindenben jó vagyok, ne szomorkodjak emiatt... Odajött a karjaimban, elérzékenyültem, közeledtünk egymáshoz... És végül elcsattant az első csók, nem is volt rövid! És a második is =) Annyi biztos, hogy speciális körülmények közt történt. Persze nem úszás közben, hanem a medence szélén kapaszkodva volt =D és egészen elképeztő volt vizes szájjal csókolózni. A többiek nem látták. Azóta is kevés olyan történt, pedig azóta is együtt vagyunk, kb 2 éve =)

Amúgy szerintem a legjobb kettesben, és nem olyan túlságosan megszokott helyen... Valamint inkább a szabadban :)

2009. jan. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
én 15 voltam, lassan egy éve vagyok azzal akitől kaptam :) esett az eső, mentünk hazafelé, ő behúzott egy félhomályos kapualjba, és ott történt. senki nem látott minket, romantikus volt :)
2009. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%
17 voltam és egy szórakozóhely előtt, sötétben! :) Felejthetetlen pillanat. (1 lány)
2009. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
14 és fél évesen, kettesben sétáltunk és úgy :)
2009. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
moziban, 13 voltam, a film felénél elkezdtük, a végéig abba se hagytuk...hát jó volt, bár kicsit fura...bár ez volt az első "igazi"..egybként még vmikor üvegezésnél 6ikban...:P
2010. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!