Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy "konzervat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy "konzervatív bölcsész" lány?😄

Figyelt kérdés

De most komolyan.. az a benyomásom, hogy az összes humán beállítottságú/művész, spiritualitás felé nyitott, értelmiségi, laza, nem prűd, vicces, pszichológia/filozófia iránt érdeklődő, olvasott, világ látott, kinky nerd csaj (ez volna az ideálom..) egyben woke is... nem lehetne anélkül?😅

és az összes jó értelemben konzervatív, nőies, hagyományokat nem kiírtani akaró, a férfiban nem elnyomót látó nő pedig túl merev, pragmatikus, materialista, rendpárti az én ízlésemnek..


szval van olyan furcsa egyveleg nőben aki a magánéletében inkább liberális (nem demonizalja a pszichedelikumokat, alternatív hitrendszereket, szexualitást, soft bdsm-t, különc pasikat, stb) de társadalmi ügyekben inkább konszolidált és nem akar forradalmat csinálni, kisebbségeket piedesztalra emelni és a férfiakat kiherelni



jan. 14. 01:58
A kérdező szavazást indított:
igen, én pont ilyen vagyok:)
álomvilágban élsz. ezek a tulajdonságok kizárják egymást
én ilyen vagyok, de pechedre csávó😅
konzervatívként szabadszellemű barátnőt akarsz? menj orvoshoz..
10 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Ilyesmi vagyok, de se nem woke, se nem konzervatív. Na ilyenkor mi van? :D
jan. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
randira hívlak:D
jan. 14. 02:13
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

A legjobb lehetőség számodra az apolitikus csajok, akiknek csak annyi közük van a politikához, hogy néha hallgatják ahogy az anyjuk/apjuk a politikáról beszél ebéd közben.

Az ilyenek nem gondolkoznak társadalmi kérdéseken, vagy emberi jogokon, viszont nem is lehet mélyenszántó beszélgetéseket folytatni velük, mert felszínes a felfogásuk, nincs saját véleményük komolyabb dolgokról, és nem is igazán követik a híreket. Elfogadni elfogadják a dolgaidat, de hozzáadni nem sokat tudnak érdemben.


Olyat viszont nemigen találsz nőben, aki intelligens, értelmes, olvasott, nyitott és egyben besz0pja az ilyen árjafeleség nonszenszt is.

Férfiban viszont van ilyen, ők könnyebb lelkiismerettel válogatják ki hogy mik a nekik megfelelő progresszív eszmék, szóval ha vállalkozó szellemű vagy..........


A tipikus keménykötésű konzervatív csajokról meg ne is beszéljük, igaz?

jan. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Tehát drogozzon, análozzon, de legyen náci, és ne vonjon felelősségre?
jan. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

A laza, meg a konzervatív nem egy lapra való leginkább, a liberók kedvenc szavajárása a: "szolgalelkű"

Általában a rendmániától sikítófrászt kapó egyének az öröklázadók, na ők rendszerben képtelenek lélegezni is.

Szóval van egy rahedli fogalom, ami nem egy lapra tartozik.

Nem igazán van ilyen.

jan. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Én ezeket inkább tarisznyás hippiknek hívom. Vászontáska (lehetőleg valami író/költő képével), ilyen oxford stílusu cipő. Kötött pulcsi, nagyon natúr minden. Könyvek (ami amúgy nem baj, ha olvas valaki), lehetőleg macska és növény mániás, animéket is szokták imádni.

Úgy kb ez a karakter. Ja és persze kifelejtettem, nagy LMBTQ párti az összes, megköveznek ha csak úgy pislogsz egy meleg párra, ahogy nekik az nem tetszik.

jan. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

én nem értem miért kell így kiforgatni, egyáltalán nem vicces.

milyen árja feleség meg milyen náci?? aki nem woke az már egyből szélső jobb? nincs közte semmi?

és mióta jelenti a soft bdsm az analt? :D párszor próbáltam, nem kellett hozzá győzködnöm a nőket.., de nem nekem való.

inkább gentle femdomra értettem, hogy azért mert nem akarok macsó lenni az ágyban (megjátszottam korábban, többet már nem fogom), ne skatulyázzon be egyből férfiatlannak..

és senki nem beszélt drogozásról, vszeg én se fogom kipróbálni, de nekem kell az a nyitottság hogy ne kezdjen hiperventillalni már a téma puszta szóba hozásától.. h attól még hogy nem fogunk soha ayahuascat használni, még ne úgy nézzen egy ilyen indián szertartásra mint ami a sátán műve...

jan. 14. 02:58
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát apuci, bármibe lefogadom, hogy teljesen semleges dolgokat nevezel wokenak. Kisebbségeket piedesztálra emelni? Mivel, mester? A kiherélésnek meg nem örülnöd kéne, talpnyaló?
jan. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Jujj mennyi troll :D remélem csak az éjjeli műszak unalmas, és nem szabadidőtökben csináljátok ezt vasárnap hajnalban XD
jan. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
En a kapcsolataimban konzervativ vagyok mert nem akarok szart a nyakamba venni, nem itelek el semmit, de ne kelljen pl pszichedelikumokat konzumálókkal összejönnöm, meg olyanokkal akik kikotozve akarnak analba nyomni..
jan. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!