Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakivel kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel kapcsolatban gondolkoztok mikor törölitek a társkeresőket? Érdemes megemlítenem? Ha igen mikor?

Figyelt kérdés
jan. 16. 03:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb
jan. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
En akkor is törlöm ha senkim nincs. Mivel nem birom a szennyet sokaig.
jan. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már kiderult, hogy mindketten kapcsolatot akartok egymástól.
jan. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszélitek hogy együtt vagytok, alap hogy törlitek magatokat onnan.
jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azonnal ,hidd el,nem véletlen mondom .

De előtte a féltett kérdést kozold a másik féllel, hogy ő is szintén így vélekedik e rólad!!

jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én lazát akartam tőle eleve… ő második találka óta volt olyan megjegyzése hogy együtt vagyunk, nemrég felhoztam neki hogy azért húztam jobbra mert laza kapcsolat volt kiírva én meg igaz nem írtam ki de pont olyant kerestem, és mivel a párjának tart nem értem mi van, na amikor felhoztam kijelentette hogy ő komolyan gondolja velem, ha én lazát akarok az sem baj most még szólhatok, de akkor nem fog így bánni velem arra felkészített, igazából nekem majdnem mindegy lenne mert én is megkedveltem, szóval ha ő kapcsolatot akar tőlem rábólintás felé hajlanék a kedvéért, de nem értem miért kapja még az oldalakról” az értesítéseket. :D mert tényleg nem lenne baj a kapcsolat de mégse feeling részemről, ezt többször említettem. Szóval csak azért zavar ez az egész mert akkor legalább legyen gerince elmondani, én nem hagynám el mert nagyon jó vele a szex. Más partnert meg úgysem keresnék amíg ki akar elégíteni.
jan. 16. 12:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Te a csaj vagy, vagy a pasi?
jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed nő vagyok, miért lényeges ez?
jan. 16. 13:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy nőként spilázod ezt ennyire túl. Miért nem kérdezed meg tőle, hogy most ti akkor hogy is vagytok?

Lehet te értelmezed félre a dolgokat, és ő csak ilyen barátság extra dolgot képzel el. Ami lényegébe véve olyan mint egy párkapcsolat, de mégse vagytok együtt. Illetve nem is kötelezitek el magatokat csak egymásnak.

jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát ő rendes kapcsolatban gondolta, elköteleződéssel annyi hogy később próbálnánk ki az összeköltözést nem az elején “..

szóval nem értem.

És ő határozottabban gondolja komolyan mint én. Ezért nem értem :D

jan. 16. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!