Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozgatnál olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgatnál olyannal aki nem lep meg soha semmivel?

Figyelt kérdés

Se virág se csoki se mozi se kiállítás se színház se egy vacsora se semmi.

Kvázi semmit nem nyújt.

Randiznál ilyennel? Mármint nem egyszer hanem sokszor.



#irigység #Üres kéz
febr. 1. 11:05
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
59%
Nem, rájöttem, hogy jobb gazdag pasikkal lenni. A csórók nemhogy nem költöttek rám semmit vagy fuvaroztatták magukat meg ilyenek, de hálából még meg is csaltak. A gazdagok legalább engem furikáznak, vacsorázni visznek, vesznek ezt-azt.
febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Én is ezen gondolkodtam el.

Nekem ez a kapcsolat nem ad, csak elvesz belőlem.

Én főzök is egy embernek szívesen, de akkor már inkább olyannak főzök aki nem csak amiatt jön hogy egyen meg szexeljen, hanem nyújt is cserébe valamit.

Eleve úgy fogom kezdeni a következő kapcsolatomat hogy én is szeretek enni…. Szeretem a milka csokit, szeretem a kávét, imádom a hamburgert. Ja és persze mozi színház.

És ha láttam már valamit , akkor tudok nyújtani valamit cserébe.

febr. 1. 11:40
 13/41 anonim ***** válasza:
82%
#12 gondolj bele vannak nők, akik házat lakást autót kapnak meg ilyenek…te meg már egy mozit se várhass el?
febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Tudom, van barátnőm aki meg kap sok mindent. Van akit nyaralni visz el a párja.

Ez meg haverral nyaralt…..

febr. 1. 11:51
 15/41 anonim ***** válasza:
34%
Te egy üzleti kapcsolatot keresel, nem párkapcsolatot. Mi az, hogy szexet nyújtasz? Prosti vagy? Nem azért szexelsz a pasiddal, mert neked jó? Ha neked ez a kapcsolat csak elvesz és nem ad, akkor valóban szakítsd meg a kapcsolatot vele. De ha te mindenért anyagi ellenszolgáltatást vársz el és nem azért adod, mert jól esik és amit cserébe kapsz, az nem anyagi, hanem érzelmi alapú "ellenszolgáltatás", akkor menj el prostituáltnak, mert ez a logika oda való, nem egy kölcsönös szereteten alapuló párkapcsolatba.
febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Beszélj nyugodtan szeretetről ha ő semmit, 100 Ft-ot is sajnál tőlem.

Én veszek neki virágot ma, és szakítok vele.

Én nő vagyok és aki nem tud velem nőként bánni, azzal pasi leszek. Kap tőlem egy szál rózsát és elköszönök tőle.

De nem azért mert nekem pénz kell meg üzlet ez hanem azért mert a nőt nem látta bennem.

De én adjak és adjak.

Enni inni sütni főzni. Az mehet azt ő szereti de cserébe nehogy már valamit is nyújtson .

Most már nem egy szál virágra van igényem. Elegem volt a szarevô emberekből.

febr. 1. 12:23
 17/41 anonim ***** válasza:
87%

Jól látod a dolgokat. Odajár enni, aludni, baromi jó dolga van. Egyáltalán miért főzöl neki. Vagy az a nő dolga? A pasié mi?

Nem értem, hogy amennyiben nem udvarol, akkor járás helyett egyből a szexre tértetek rá? Mert akkor semmin se csodálkozom. Egyébként kuka az ilyen pasi. Nekem is volt ilyen. Onnantól tudtam, milyet nem akarok többet.

febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
61%

Engem nem zavarna. Sőt, szeretem ha megbeszéljük hova megyünk. A meglepetés nyaralás nálam nem annyira nyerő.


Az, ha nem visz randizni, az gond, de te is megerőltethetnéd magad, mondd mit szeretnél, arra van a szád. A meglepetések hiánya annyira nem érdekelne

febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
69%
11-es válaszoló vagyok, na én ezért felejtettem el nem csak az átlag/csóróbb pasikat, de a huszonéveseket is, mert ezek manapság hercegnőnek képzelik magukat. Lószart nem akarnak tenni a nőkért, csak elvárnak. Mostani párom 42 éves, teli van pénzzel és költ is rám folyamat, megbecsül, értelmes, lovagias, tud férfiként viselkedni. Soha többet nem adnék ez a szint alá.
febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
38%

A stílus maga az ember, kérdező.

Nem tudom, hogy mit adsz egy kapcsolatban, de az alapján, ahogy az elvárásaidat megfogalmazod, nem a te oldaladra állnék ebben a kérdésben.

febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!