Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozgatnál olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgatnál olyannal aki nem lep meg soha semmivel?

Figyelt kérdés

Se virág se csoki se mozi se kiállítás se színház se egy vacsora se semmi.

Kvázi semmit nem nyújt.

Randiznál ilyennel? Mármint nem egyszer hanem sokszor.



#irigység #Üres kéz
febr. 1. 11:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
63%

"enni meg szexelni odajár."

Aztán te fogd be.

Szexpartner vagy, ez nem kapcsolat, azért nem visz sehova és nem kapsz tőle egy szál virágot se. Csak használnak. Mióta csinálod ezt?

febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
#30 de az csicska hozzáállás, ha te sürögsz-forogsz a pasidért, cserébe annyit vársz el, hogy őfelsége kegyeskedjen egy levegőt szívni veled. Pont az ilyen önbizalomhiányos nőket szokták full palira venni.
febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
38%
32- és ki mondta, hogy nem várok el semmit? Látom, nem tudod értelmezni, amit írtam!
febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
54%

Az én párom is viszonylag keveset ad, mármint nem ez az a szeretetnyelve, hanem a testi érintés.


Engem is zavar, hogy nem megyünk programozni. Havi 1 mozi, meg 1 alkalom a barátokkal valahol, általában ennyi van. De ugyanakkor mindig meghallgatja a kis dolgaimat, ebben lehet rá számítani. Szokott kocsival vinni ide-oda. Ha eszünk valahol, ő fizet. De minden találkozókor szex van, és magától sosem veti fel, hogy elmehetnénk mondjuk máshová is, mint egy kajálda, mozi vagy az edzőterem. És nem, bennem vagy az érzéseiben van a hiba, neki szimplán megfelel hogy ilyen kis eseménytelen az élete? Vagy nincs szüksége rám, hogy eseményt csempésszen bele. Nála más probléma van, videójátékfüggő, emellett váltott műszakban dolgozik. Szóval mivel megértem ez mit jelent, nem nagyon van rá esély, hogy valaha is legyen kedve fél napra elmenni velem valahova, de megpróbálok rövidebb programokat tervezni. Pl: elmenni színházba.


Én nem tudom ez a férfi amúgy ad neked lelki közelséget? Jó beszélgetéseket? mert a programok hiánya engem is zavar, kicsit lapos ez így, de egy házasságban élő barátnőm szerint néma gyereknek az anyja se érti a szavát. Nem minden férfi tud udvarolni, nem minden férfi kezdeményező alkat. Viszont ha tudod milyen igényeid vannak, akkor a férfi pénztárcájához mérten kérd azt meg, de az elvárásoddal neki nincs dolga, akkor olyan férfit kell választani, akit nem kell mindig noszogatni.


Az én párom bókolni sem nagyon szokott, pedig én szeretek bókolni neki. És amióta ezt hiányolom én is kevesebbet bókolok! :O Úgyhogy megértem, hogy ez nem egy könnyű helyzet, valamiért biztosan vele vagy a szexen kívül is, ahogy én is, de ha 1 éven belül ennyire egyértelmű mindkettőnk számára, hogy másra vágyunk, akkor sajnos nem nagyon választásunk. A pasit megváltoztatni nem feladatunk, a mi dolgunk lenne tisztelni magunkat annyira, hogy olyasvalakit próbálunk keresni, aki jobban megfelel az igényeinknek. De én még szeretem, ezért nem szakítok, hanem próbálok programokat szervezni vele, hátha valami megtetszik nekik a videójátékokon kívül.

febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az ajándékozás nem szeretetnyelvem. Pl nekem egyáltalán nem fontos, hogy virágot kapjak, nem ettől érzem magam nőnek. Sőt, zavar, hogy levágják a virágot, aztán meg kidobjuk. Meg csoki sem kell. Sokkal fontosabbak a nagy beszélgetések, az intimitás, szex, érintés. De mások vagyunk. Itt fontos, hogy tudjuk kommunikálni, hogy mitől éreznénk magunkat szeretve.
febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
63%

Én sem kapok virágot, csak néha, mert jobban örülök a csokinak. De aki sosem lep meg, attól azt sem kapsz. Sőt, annak minden pénzkidobás, amit rád költ.

Gondolom, a pasid nemhogy sosem főzött rád, de még be sem vásárol a kajához. Plusz 1 főt, egy jó étvágyú férfit etetni, azért az elég drága is. Úgy, hogy sosem viszonozza.

febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező azon kívül, hogy nem vesz neked virágot, csokit, parfümöt, táskát, cipőt mit ad neked? Ha semmit az égvilágon akkor ne főzz rá, ne várj rá hanem dobd ki.

Persze amúgy is kidobhatod ha neked fontos az ajándék, ha attól érzed magad szeretve.

De arra azért figyelj oda, vagyis inkább vésd sz az az eszedbe, hogy hiába ajándékoz neked bármit ha nárcisztikus ember mellett kötsz ki, vagy megcsal, szeretőt tart, esetleg te vagy a szerető és elhalmoz, de baromira nem tisztel, szeret.

febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
57%
De jó, hogy van ez a szeretetnyelv baromság, így most megvan a felmentés a suttyóknak.
febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

#38

Megértem, hogy az egyszerű embereknek, mint neked, nehéz felfogni, hogy nem körülöttük forog a világ, de képzeld el, hogy csak azért mert szerinted illik ajándékot adni, az nem azt jelenti hogy aki máshogy gondolkodik, az egy suttyó, valamint a szeretet mértéke lehet teljesen független az ajándékozás mértékétől, mint ahogy többen már le is írták a személyes véleményüket erről.

Persze nyilván létezik olyan férfi akinek pl csak szexre kell a nő, és szeretetnyelv dumákkal próbálja ezt rejtegetni, de attól még egy jelentős réteg nem ez

febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 NTBS ***** válasza:
Röviden válaszolva nem!
febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!