Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozgatnál olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgatnál olyannal aki nem lep meg soha semmivel?

Figyelt kérdés

Se virág se csoki se mozi se kiállítás se színház se egy vacsora se semmi.

Kvázi semmit nem nyújt.

Randiznál ilyennel? Mármint nem egyszer hanem sokszor.



#irigység #Üres kéz
febr. 1. 11:05
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
51%
Ha én főzök a pasimnak, akkor az az ellenszolgáltatás, hogy velem van. Ha szexelek vele, akkor az, hogy nekem is jó. Amúgy állandóan nem főznék rá, legyen ebben kölcsönösség. Hogy vagy együtt csináljuk, vagy főzzön ő néha.
febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Értem.

Tehát akkor én továbbra is vacsorát rittyentsek neki, készségesen álljak a rendelkezésére is, de cserébe nem szabad egy szál virágot sem remélnem mert akkor már követelőző vagyok.

febr. 1. 13:23
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
De, szabad. Mondtad már neki, hogy neked sokat jelentene, ha kapnál néha virágot?
febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
82%

Úgy meglepit én se kaptam soha mert nekem ezek kb semmit se jelentenek. Se a virag se a csoki. Ami kell azt megveszem.

De pl a kávét ágyba hozza, mindig azt főzi amit kiejtek a számon, mindig segit.

Melyik a fontosabb?

febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
47%

“Ha én főzök a pasimnak, akkor az az ellenszolgáltatás, hogy velem van. ”


Mekkora csicskaság xD

febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
22%
25- miért, te mennyit számlázol ki egy vacsora főzésért? És egy szex mennyibe kerül nálad?
febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
76%
#26 te tudod értelmezni a kérdést? Arról szól, hogy a kérdező sokat beletesz a kapcsolatba, de semmit nem kap cserébe, csak tespednek nála, zabálnak és szexelnek. Az ilyen élősködőkkel szerinted érdemes együtt lenni? Gondolom te is ilyen vagy, ezért véded őket :D
febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell akkor főzőcskézni. Szüntesse be az ingyen ebédet. Én a saját kapcsolatomról beszéltem, én szeretve vagyok, jó a pasimmal, ezért nem ajándékokért főzök neki, hanem mert jó vele. Nem gondolom, hogy csicska lennék, bármit is jelent ez az undorító szó.
febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
63%
#28 nyilván én is szívesen főzök a páromnak, ha úgy érzem, ő is tesz értem dolgokat. Pl. elugrik nekem valamiért ha kell, más alkalommal ő főz meg, ha kérem megmasszíroz, ha bármi van, lehet rá számítani - akkor ő is számíthat rám. De ha azt érzem, hogy én kb. a seggét kinyalom, főzök neki, furikázom, aztán ő egy sütire nem képes meghívni vagy ha szükségem lenne rá, akkor pont sose jó neki, akkor dobnám a fszba (igaz össze se jönnék ilyennel, mint írtam nekem azért vannak elvárásaim, nem hagytam magam soha kihasználni).
febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
51%
29- nincs is ezzel semmi baj, csak te se csicskázz le látatlanban valakit, aki azt mondja, hogy szívesen főz a párjának, és nem tárgyi ajándékokat vár el cserébe!
febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!