Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A "sikeres randizás anyukákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "sikeres randizás anyukákkal" típusú társkereséssel összejött már valakinek valami?

Figyelt kérdés
febr. 16. 02:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem, egy Facebook oldalt adott be (Felszedlek), ahol az egyik kép alatt ezt a szlogen, de szerintem kamu az egész.
febr. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze
febr. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon attól függ, hogy valami alatt mit értesz.

A többség nem naiv kislány már, és egyből ki fogja szúrni, ha csak ki akarod használni, hogy párszor megdugd. Az is le fog pattintani, aki csak szexet akar.

Pont azért, mert van az a réteg, akinek nem kell társ, csak néha egy kis szex, őszinteséggel sokkal többre mész. Viszont erre a legtöbb férfi képtelen olyan formában, hogy az ne legyen sértő vagy megalázó. Itt bukik el a dolog.

Viszont: sokkal több olyan anyuka van, aki egyáltalán nem keres senkit, vagy csak komoly kapcsolat érdekli. Náluk teljesen feleslegesen biciklivel, ha ők nem akarnak tőled semmit.

Illetve hiába is reméled, nem (csak) a szexi, ápolt, formás, fiatal(os) nők keresnek szexkapcsolatra pasit. Viszont arra igenis sokkal könnyebb jó pasit felszedni, tehát ha nem ütöd meg a mércét, kár is próbálkozni.

febr. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre hogy a korban hozzám illő szintén gyerekes nők már nem akarnak ismerkedni, társat keresni. Hogy miért, arra kíváncsi lennék. De szerintem azért, mert erre se idejük, se energiájuk, meg a csalódásaik miatt a férfiakat a hátuk közepébe sem kívánják. Vagy csak én nem ütök meg egy szintet...
febr. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Hogyne akarnának.
febr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4: nem hinném, h ne ütnél meg egy szintet. De mint ez a korosztály, tudok nyilatkozni: bár házas vagyok, de ha megözvegyülnék, _tuti_ h nem lenne másik pasim. Még talán szeretőm esetleg, de a mai vibrátorokkal és egyebek mellett az sem szükséges. A korunkbeliek már jóóóó sok dolgot megtapasztaltak az életben és a legtöbbünk sztem a nyugalmat mindennél többre értékeli. Márpedig a legtöbb pasi mellett ez nincs meg. Mindig van hiszti, konfliktus, akármi - mindegyik kapcsolatban kompromisszumokat kell kötni, lemondással is jár: thx nope. :D

Inkább lennék olyan baráttal, aki érdemes rá - ha társaságra vágyom, a gyerekeimmel, az állataimmal, sportolnék, hobbimat csinálnám, olvasnék, megtanulnék valami újat - de h a szabadidőm és a nyugalmam egy pasira áldozzam... Kizárt. :D

febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 Jól mondja!

Pár hónapja váltam el, és örülök, hogy megszabadultam az extől. Nem hogy még egyszer pasit keressek!

Elmúltam 40, ebben a korban már az 50+ pasik is csak kompromisszumként tekintenek rám. A szex maximum félgőzzel, már ha megy még egyáltalán. Szóval ez se indok. Akkor inkább tényleg egy jó kis játékszer.

Minden másra meg ott a család és a barátok. Egyszerűen nem látok rá okot, hogy ismerkedni kezdjek. Csak negatív hatással lenne az életemre.

febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6, 7: Szerintetek gáz, ha egy nő már 30-as korára vagy igazából huszonévei második felére-utolsó harmadára eljut erre a szintre? A kérdés félig költői... Én nagyon ezt élem, érzem egy ideje. Csak nem vagyok benne biztos, hogy egészséges... 33 leszek.
febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
#8, Ez azért van, mert a sok hp addig rakatta magát mindenféle trógerrel, hogy a normális emberek széles ívben elkerülik, majd pedig aki mellett kikötnek, azt adják nekik, amit megérdemelnek: az undort hányingerrel.
febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!