Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznál olyannal akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznál olyannal akivel megvan beszélve a randi de addig nem ír, nem keres?

Figyelt kérdés

Pl cseteltetek, néha összefutottatok már pár percekre. Aztán egy hosszabb rendes randit is lebeszéltetek pár nap múlva tehát ismét találkoztok és több órás lesz.

Csak épp addig meg le se ejt kb. Nem ír, nem hív, nokontakt van.

És ha el is mennétek a randira ezek után, hogy állnátok hozzá?



febr. 16. 06:24
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Minek találkozni vele, ha már most elkönyveled, hogy neked ez nem kell?
febr. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
51%
Én nem találkoznék vele. Lusta, pedig ha tartaná a kontaktot az ember lánya jó kedvvel, izgatottan várná, hogy végre találkozzanak személyesen. Így nálam azt jelentené, hogy le sem sz@rja ezt a randit, nem is számol azzal, hogy a hidegségével már előtte elmegy a kedved és esetleg lemondod. Ahogy érzed is, kapcsolatban sem várható több az ilyen típustól.
febr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Te miért nem hivod fel?


Kizárólag csak a férfitól kell ezt elvárni?

febr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
84%

Neked ez valami fétised? Rendszeresen írsz ki kérdéseket, hogy így lesz.r a pasi, meg úgy, és hogy dobbantani fogsz:-)

„Azert mert ha semmit nem is ír, de legalabb akkor valentinnapra odaböföghetett volna vmit ha már meg akar d.gni, legalább ennyit tenne bele.”

Ezen jót mosolyogtam, egyértelmű trollkodás elvárni a "Boldog Valentint" úgy, hogy együtt sem vagytok, alig ismeritek egymást.

febr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
13 Minek hivjak fel olyat vagy minek írjak olyanra, akinek nincs igénye beszélni se?
febr. 16. 08:12
 16/41 A kérdező kommentje:
14 még egy szomszéd is mondja hogy boldog valentint. Vagy egy kollega is. Random is dobálóznak ilyenekkel
febr. 16. 08:12
 17/41 anonim ***** válasza:
52%
El akar kapni a szomszéd
febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Nem kell ezekbe többet képzelni
febr. 16. 08:32
 19/41 anonim ***** válasza:
63%

Ha ennyire tudod, hoby nem őt akarod, akkor mit pattogsz??


Szerintem teljesen jó, hogy élőben ismerkedtek, és nem pötyörésztek.


Amúgy Valentinnak hívnak, vagy mit pattogsz ezen annyira?? Haaagyd már, kitalált ünnep. Az egész csak arra megy, hogy monetizálják a szerelmet. Hülye az, aki csak ezen a napon szereti a párját. Olyat keress, aki minden nap gondol rád. Bár ha te ilyen valentinos típus vagy, akinek csak febr 14-én jut eszébe a szerelem, akkor jobb lene, ha békén hagynád a normális embereket ezzel.

febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
De várjál csak. Ti ismeritek egymást? Találkoztatok már? Nem mondom, hogy én nem keresnélek a randiig, de ugyan miért mész el egyáltalán a randira ha tényleg ennyire nem keres? Meg mi az hogy hogyan állj hozzá? Amennyiben már találkoztatok személyesen is, a randin majd úgy is látni fogod neki mi a hozzáállása, addig meg úgy kb, mint mindenki máshoz. A Valentin napos köszöntést, nem tom hová tenni, én csak akkor köszöntök, ha van barátnőm, addig meg azt se tudom kb mikor van, fel kell írnom előre, hogy el ne feljtsem.
febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!