Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznál olyannal akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznál olyannal akivel megvan beszélve a randi de addig nem ír, nem keres?

Figyelt kérdés

Pl cseteltetek, néha összefutottatok már pár percekre. Aztán egy hosszabb rendes randit is lebeszéltetek pár nap múlva tehát ismét találkoztok és több órás lesz.

Csak épp addig meg le se ejt kb. Nem ír, nem hív, nokontakt van.

És ha el is mennétek a randira ezek után, hogy állnátok hozzá?



febr. 16. 06:24
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
73%
Ó, volt ilyen ismerkedésem! Az elején óriási lelkesedés, rengeteget írt. Összejöttünk. A munkája miatt csak hetente egyszer tudtunk találkozni (nagy távolságra dolgozott, csak hétvégekre utazott haza). Eleinte a két találkozó között is ment a kapcsolattartás, aztán egyre ritkábban. Amikor egy üzenetemre egy teljes napig nem válaszolt és ezt szóvá tettem, még ő volt megsértődve. Én megértem, hogy dolga van, de a beetetési időszakban bőven volt ideje írni, az meg úgy nem kapcsolat, hogy heti egy találkozás van és közben no contact, vagy csak valami nagyon minimális.
febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
73%

"Minek hivjak fel olyat vagy minek írjak olyanra, akinek nincs igénye beszélni se?"


Lehet, hogy ő ugyanígy duzzog a város másik végében, ezért nem hív, nem ír.


A magatokfajtának nem való a párkapcsolat. Szerezz be egy macskát vagy kutyát, az akkor is dorombolni fog ill. csóválni fogja a farkát, ha csak néhanapján törődsz vele.

febr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Igen "ismerem", már találkoztunk párszor, annyira ismerem csak. Összefutottunk már. Beszéltünk már szóban is pár perceket.


A valentinnap azert téma nálam, mert ha 1 hétig se ír, félretesz, legalabb valentinra odaböföghetett volna pár szót akkor hogy legalább ennyit tenne bele, ha már szexet akar. Írtam. mit nem lehet ezen érteni? Ez vmi minimum szint. Ennél nincs lejjebb.


21 szerintem mi ezzel a lendülettel semeddig nem jutunk el. Eddig a randit is csak húzom már. Mivel nincs az sem, ami hajtana.


22. Ő azért nem ír, mert nincs igénye kapcsolattartásra! Nem játszmázós sértődős hülye kamasz hanem felnőtt férfi aki nagyon is jól tudja mit csinal mit nem. Ennyiben tényleh nem hülyegyerek. Azert nem ír, mert neki erre szüksége nincs. Nincs hiányèrzete. (Az is lehet hogy impotens, már ez is benne van)

febr. 16. 10:23
 24/41 A kérdező kommentje:
Habár még azok is írkálnak akik szinte semmit nem akarnak mert az emberek beszélni szoktak egymással. Ez meg mint aki némabob.
febr. 16. 10:48
 25/41 anonim ***** válasza:
0%

#24

Valakit nem érdekelnek a cseverészések(pl engem). Épp ezért elég nehéz az ismerkedés de nyilván ráveszem magam. De ha már úgyis randizunk akkor minek b@szakodni irkálással mikor élőben majd úgyis beszélünk?

Részemről a chatelésnek az a célja hogy eljussunk a randiig. Ergo ha ez el van érve akkor már nem igazán van kedvem chatelni.

febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Mellesleg én 1 évig együtt voltam egy nővel akivel a kapcsolat alatt kb csak azt beszéltük meg online, hogy mikor találkozunk. Mindent élőben beszéltünk meg(nyilván pár sürgős dologtól eltekintve)
febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Nekem meg a randitol ment igy el a kedvem hogy egyébként le vagyok sz.rva.

Randi után is ez lenne. Szex utan is.

Bennem ez megöli a vágyat kémiát mindent.

febr. 16. 11:02
 28/41 A kérdező kommentje:
12-t nem is értem miért van lepontozva. Marhára nem azt érzem én sem hogy izgatottan készüljek egy ilyennel találkozni. Hanem azt érzem lehet el se megyek ha ennyire "érdeklem" meg "vár".
febr. 16. 11:04
 29/41 anonim ***** válasza:

#28: Azért lett lepontozva talán, mert addig ki sem derült, hogy 1 hétig nem keresett, ameddig rá nem kérdeztem? Nem mindegy, én pl ilyet tuti nem csinálnák, mert hát elég gáz.


Az impotens dolog, meg az éretlenség se tudom honnan jön, most ha valaki kb 1 napig nem ír az még nem a világ vége, csak az 1 hétnél már tényleg nincs lejjebb.


Nyilván akkor hagyjad az egészet a francba.

febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

A nem ír az az hogy nézzuk a mát amikor találkozni kéne mert igy lett lebeszélve du 16 ig érek csak rá. Reggel ramir na miujság. Visszairtam hogy még elintézek ezt azt(bank doki stb)utána töltöm a telom keszulok es jelzek.

Visszair hogy oke irj ha tudunk találkozni.


De a korábbi napok alatt(pl valentin nap zero semmi elotte utana se!)es ma már ott tartok hogy elintéztem ugyan a bankot stb hazaértem de megmozdulni sincs kedvem. Hova minek ilyennel.


Gondolatban már azt fogalmaznám hogy csak simán mondjam le indoklás nélkul jogy ma inkább mégse(mivel nehezen tudtunk egyeztetni idopontot igy ezt ha most kihagyom több nem is lesz), vagy indokoljak vmit hogy ne hari elment a kedvem teljesen?

febr. 16. 11:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!