Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Jó volt az este, jól éreztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jó volt az este, jól éreztem magam, köszönöm"?

Figyelt kérdés
Első szex után ilyet írni nem túl bíztató egy férfi részéről, nem? :/

febr. 16. 10:03
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy túlgondolom, ja. Meglátjuk :)

Amúgy a korábbi randijaink után is mindig azt gondoltam, hogy á, biztos, hogy nem tetszem neki. Lehet, hogy ő nem egy ilyen szuperlatívuszokban beszélő ember. Ami nem is baj, aki olyan, arról mindig kiderül, hogy kamuzik.

Na, köszi az együtt gondolkodást! Ez egy nőnek azért mindig ilyen bizonytalan helyzet.

febr. 16. 10:48
 12/41 anonim ***** válasza:
82%
Ha szex után vagytok, és nem tudod, hogy jó volt-e az este, akkor vannak gondok.
febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
83%
Én is érzek itt egy pici nyomiságot, de jóhiszemű leszek és betudom annak, hogy fiatalok vagytok. Ez esetben teljesen ok
febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

12 - Én tudom, hogy nekem jó volt az este, nem erre irányult a kérdés.

13- baromira nem vagyunk fiatalok :D

febr. 16. 10:59
 15/41 anonim ***** válasza:
69%
A gyakori arra jó, hogy a hideg is kirázzon amikor a kapcsolat szó az eszembe jut 😂🤣😂🤣 köszi!!!
febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

15- na mesélj, miért? Nem merülhetnek fel kétségek valakiben? Úgy tűnik, te nem a valóságban élsz.

Amúgy jelentkezett azóta, megnyugodhat mindenki :)

febr. 16. 11:10
 17/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem valami drámai érzelmü lehet a pasi. Sokat ne várj. Valami lightos f.s érzelmi szinten élhet csak.
febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
86%

Egy rohadt érzelmi hullámvasút az egész kapcsolatosdi amivel szét lehet qúrni az idegrendszert.


A világon nincs olyan nő akinek ha azt mondom drágám finom volt az étel nem arra gondol, hogy szupi ízlett neki! Hanem ahaa a drágámban a 2. á -nak a leejtése furcsa volt biztos sz@r lett csak nem akar megbántani és illedelmeskedik…

Én ezt kiolvasom a szemedből nem mondom ki, hogy látom az arcodon mire gondolsz csak felbszom magam. Imádom!

febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
22%

Én megértem a kérdezőt,nő lévén.

Igen,tényleg jobban esik egy ilyen este után ha kicsit

másképp fejezi ki magát a férfi..Küldjön tüzijáték gifet,

vagy mittudom én,de az első együttlét után azért igen,legyen már kicsit

feldobottabb.. :-))

febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki tudja jól kifejezni magát.
febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!