Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Jó volt az este, jól éreztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jó volt az este, jól éreztem magam, köszönöm"?

Figyelt kérdés
Első szex után ilyet írni nem túl bíztató egy férfi részéről, nem? :/

febr. 16. 10:03
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
30-azota már jelentkezett, megszünt a para:-)
febr. 16. 18:29
 32/41 anonim ***** válasza:
0%
31, tök jó lesz, ha így telik az életed majd, hogy meg kell fejtened ezt a f@szit folyton. De legalább nem unalmas:DDDDD
febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó válaszoló!


Miért is kéne megfejteni vagy egyáltalán mit?!Ő így fejezte ki,azzal a nyelvi eszköztárral,ami számára a legpuritánabb és legegyértelműbb:jó volt veled és köszönöm neked!Mi kell ennél több,cifrább?Talán az jobb lett volna,ha szó nélkül eltűnik?

Nőként írom, hogy nem is értem...

febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
32-mibel nem olvasok senki gondolataiban és még nem ismerem, mint ember, ezért persze, hogy még kell fejtenem. A szavak, mondatok különböző jelentestartalommal birhatnak.
febr. 17. 13:29
 35/41 anonim ***** válasza:

Ebben az értelemben természetesen igen, megfejtendő rejtély a másik az elején általában, ami külön kihívást jelent. Nincs ezzel semmi baj.

Viszont az alap bizalmat mindenképpen érdemes megszavazni annak, akivel ismerkedési fázisban vagy. Így szerintem könnyebb az élet.

Sok sikert neked! 😊

febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy semmi baj nincs a mai világgal csak szimplán ennyi: “nem olvasok senki gondolataiban és még nem ismerem, mint ember, ezért persze, hogy még kell fejtenem.”


De már szex volt. Értem.

febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
36-persze, hogy volt. Két honap alatt nem lehet kiismerni egy embert, évekig meg biztos nem várok az első szexel, nem vagyok apáca.
febr. 17. 18:31
 38/41 anonim ***** válasza:
65%

Senki nem bír várni ösztönlények vagyunk alig okosabb mint egy állat.

Pszichológusok is elmondják mindig mennyivel tartósabb egy olyan kapcsolat ahol időben történnek a dolgok. Csak senkit nem érdekel. Max egy nagyon szűk réteget.

febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Nehogymar két hónap ismerkedés túl korai legyen a szexhez és ezért én legyek az osztonleny :-D

Bocs, de te melyik evszazadbol maradtál itt?

febr. 17. 18:57
 40/41 anonim ***** válasza:
74%
Amelyikben a lélek felsőbbrendű volt és test kiegészítette nem felcserélte.
febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!