Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Történhet olyan, hogy szórakoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történhet olyan, hogy szórakozóhelyen elveszik a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Pl. 5-en közrefognak, barátnőmetnodébbhúzzák, tapizzák, akár wcbe behúzzák megerőszakopni, én meg ott állok 5 c tíousú között, nehogy agyonkéseljenek.

febr. 17. 21:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Igen
febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Aki sűrűn jár szórakozni, és látja is, hogy mi folyik ott, akkor annak a válasza egyértelműen az, hogy nem.


Az utcán nagyobb esély van rá, szórakozóhelyen abszolút kizárt. Főleg azért, mert sok helyen cigányokat eleve be sem engednek, plusz van portai szolgálat, csomó kamera stb. stb. Az utcán viszont megtörténhet.

febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De ha pl . Jó nővel megyek, és elkezdik félrehívni, fogdosni
febr. 17. 21:45
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy. Vannak biztonsági őrök. Egy hely sem kockáztatna ilyen balhét. Meg gondolod más jó nő nem lesz? Ha látják hogy a csajod nem egyedül van, akkor le sem fogják szarni.
febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

3


Mi van akkor? Semmi. Leírtam az előbb. Az utcán esetleg, de ott sem gyakori. Szórakozóhelyen pedig az a jelenet, hogy 5 cigány körbevesz ott késekkel meg egyéb "tárgyakkal" és a barátnődet meg ott erőszakolják az teljesen nonszensz.

Manapság már nincs ilyen, régebben voltak erre példák, hirtelen a cozma gyilkosság jutott az eszembe, de nemi erőszak ott nem volt, "csak" gyilkosság, plusz előfordul azért egy két ilyen eset, de nem gyakori egyáltalán, a nemi erőszak pedig abszolút nem, a szórakozóhelyen legalábbis.

Én elég sűrűn járok heti egyszer minimum, de van hogy 2-szer is, és nem egy városban jártam már, sőt, más országban is voltam már szórakozóhelyen, és ez amit leírtál nagyon ritka.

febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%

történhet


de a valószínűbb az, hogy simán felszedik

febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

3


AZért megkérdezném, hol élsz és milyen lepra helyekre akarsz menni.

febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

Nincs ilyen budapesten. Rendszeresen (heti 1-2x)jarok szorskozni nagyon regota . Mindenhol szonte ksmera van.

Keselestcdoha mem lattam es nem hsklottam rola!!

febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ilyen. Eleve nem értem, szerinted nincsenek jó nők a szórakozóhelyeken? Oszt hány ilyen esetről hallottál?
febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy leírtad, úgy nem.

Úgy viszont igen, hogy odamegy egy kigyúrt, magabiztos, jóképű srác, és elkezdi fűzni a csajt.

Te meg csak állsz a döbbenettől, mire megszűnsz férfi lenni a csaj szemében, és a másik pasi már el is vette tőled.

febr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!