Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti szaladtatok már bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Fiúk, ti szaladtatok már bele ilyen helyzetbe? Lányok, ti szerintetek mi vagy milyen szándék állhatott a háttérben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy munkahelyen dolgozom. Nem rég dolgozik nálunk. Másik épületben van, de néha szoktam látni.


Tudtam vele beszélni 3-4 alkalommal, majd a legutóbbin elhívtam egy randira, mivel szimpatikusnak tűnt és szerettem volna jobban megismerni. Ez volt életem első randija, úgyhogy megvolt az izgalom, de jól telt az esténk, legalábbis én remekül éreztem magam.


Aztán beszélgettünk hazafelé különféle témákról, majd kiderült, hogy valójában van párja, barátja. De a legnagyobb gond, hogy teljesen beleestem. :/

Csak mondjuk nem értem, hogy akkor miért fogadta el a meghívásom.:/ Lehet, hogy ő egy egyszerű találkozónak gondolta az egészet, mint egy baráttal vagy kollégával?


Sajnos most teljesen el vagyok kenődve, éjszaka se aludtam semmit. Szerintetek ha legközelebb látom, akkor érdemes neki elmondanom, hogy mit érzek iránta? Mert én úgy érzem, hogy akkor nagy kő esne le a szívemről, így végre nyugodtabb lennék. Vagy ez nagyon nyálas lenne? H*lyének nézne?



febr. 22. 09:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
55%

Vigyázat, friend zónában vagy!

Azonnal hagyd el a területet a saját érdekedben.

febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%
Mit ereznel iránta??? 3-szor beszeltetek+1 tali. Ha ennyi “ismeretség” (vár ez olyan csekély, hogy annak sem nevezhető) után úgy érzed, “komoly” (??) erzelmeid vannak fele, akkor az nem normális.
febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
Elmomdod neki 2 dolog történhet. Nem akar semmit mert párja van. Vagy belemegy a szeretősdibe mert ő is szimpatikusnak talál. Melyik lenne a jobb? Szerintem egyik sem. Hagyd.
febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#1: Lehet az lenne a legjobb..

#2: Már egész sok mindent tudunk egymásról. Akkor valószínűleg nem vagyok normális.

febr. 22. 09:47
 5/29 A kérdező kommentje:
#3: Teljesen jogos és ésszerű, amit írsz. Ha belegondolok - a saját érzelmeimet figyelmen kívül hagyva - ez lenne a legjobb. Hagyni az egészet.
febr. 22. 09:50
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik semmit nem gondolnak bele ilyen "randikba". Kicsit én is ilyen vagyok. Simán beülök valahova férfi jó baráttal, mindenféle hátsó szándék nélkül. Mondjuk velük általában korábban nem csak háromszor beszéltem, hanem évek óta ismerjük egymást.

Az is lehet, hogy nem szereti a jelenlegi párját már annyira és kifelé tekintget a kapcsolatból.

Ha beleszerettél, akkor hagynám amúgy. Így csak te fogsz sérülni, hogy többet érzel iránta.

febr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%

#2 szerelem első látásra, így hívják és nem csak bulivúdi filmekben fordul elő.

Más kérdés, hogy ezt elmondva a világból kiüldözné ha elmondja.

febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ha ilyen gyorsan bele tudsz szeretni (inkabb belezugni), akkor hamar el is fog mulni.

Ha 1 talalkozo utan azt mondana valaki nekem, hogy belem szeretett, menekulnek. Ha azt, hogy nagyon-nagyon tetszem neki, az mas.


Persze jo kerdes, hogy miert ment el veled. Szerintem: szimpatikus voltal neki/

nyitott kapcsolatban van (mint en is)/ -> najo, akkor ezt ekmondta volna a talalkozon

nem volt mas programja aznap/

uj embereket akar megismerni/

kifele kacsingat


vagy ezek kozul tobb is;)

DE nem rohatod fel neki azt, hogy talalkozik veled, "pedig van baratja". Egy talalkozo az csak egy talalkozo, foleg ha nem is randinak hivjatok.

febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

4# a friend zónában akarsz lenni??

Inkább ne akarj!

febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

7

Nem hiszek ebben. Mit szeretnek a másikban? Nem is ismered, a külseje tetszik meg, emiatt beindul a hormontermelodes. Nekem a szerelem ennél jóval komolyabb, ez az “első látásra szerelem” egy kamasz kanos rajongasa.

febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!