Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti szaladtatok már bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Fiúk, ti szaladtatok már bele ilyen helyzetbe? Lányok, ti szerintetek mi vagy milyen szándék állhatott a háttérben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy munkahelyen dolgozom. Nem rég dolgozik nálunk. Másik épületben van, de néha szoktam látni.


Tudtam vele beszélni 3-4 alkalommal, majd a legutóbbin elhívtam egy randira, mivel szimpatikusnak tűnt és szerettem volna jobban megismerni. Ez volt életem első randija, úgyhogy megvolt az izgalom, de jól telt az esténk, legalábbis én remekül éreztem magam.


Aztán beszélgettünk hazafelé különféle témákról, majd kiderült, hogy valójában van párja, barátja. De a legnagyobb gond, hogy teljesen beleestem. :/

Csak mondjuk nem értem, hogy akkor miért fogadta el a meghívásom.:/ Lehet, hogy ő egy egyszerű találkozónak gondolta az egészet, mint egy baráttal vagy kollégával?


Sajnos most teljesen el vagyok kenődve, éjszaka se aludtam semmit. Szerintetek ha legközelebb látom, akkor érdemes neki elmondanom, hogy mit érzek iránta? Mert én úgy érzem, hogy akkor nagy kő esne le a szívemről, így végre nyugodtabb lennék. Vagy ez nagyon nyálas lenne? H*lyének nézne?



febr. 22. 09:29
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Mondjuk már vissza se ír. A randi után egy hétre ráírtam, de meg se nézte az üzenetem. Teljesen ignorál.
márc. 11. 18:16
 22/29 anonim ***** válasza:

Ő csak kollégaként ment el veled, de mivel látta, hogy beleestél, ezért rájött, hogy hiba volt és gyorsan visszalépett. Ez a helyzet.

N

márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Teljesen egyetértek veled, így higgadtabb fejjel belegondolva ez tűnik a legreálisabb okfejtésnek.


De azért mégis azt kell mondjam, hogy elég merész dolog tőle, hogy nem ír vissza, miközben egy munkahelyen dolgozolunk, úgy hogy bármikor összefuthatok vele. 😅

márc. 13. 17:28
 24/29 anonim ***** válasza:
#22 vagyok - Lehet, hogy személyesen esetleg majd beszél veled, ha összefuttok, és tisztázza.
márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Az is lehet, semmi sem kizárt.
márc. 14. 14:38
 26/29 A kérdező kommentje:

Személyesen se akar semmit. Ha elmegyünk egymás mellett, akkor csak köszönünk egymásnak és ennyi.

Nagyon látni rajta, hogy nem akar konfrontálódni.

ápr. 22. 08:15
 27/29 anonim ***** válasza:
Engedd el a témát te csak sérülhetsz
ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Tiszta erőből azon lennék, hogy elengedem. Folyton mondom magamban, hogy nem kell olyan kocsi után futni, ami nem vesz fel, mert ezzel is csak az értékes időmet pazarlom.


De nehéz úgy elengedni, hogy elég gyakran látom.

ápr. 22. 17:26
 29/29 anonim ***** válasza:
Munkahelyen nem vadászunk!!
ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!