Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi ez a hülyeség, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi ez a hülyeség, hogy félünk leszólítani titeket?

Figyelt kérdés
Szerintem nem így van
2010. okt. 25. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
férfiak által szült sztereotípia, amit a nők fülébe ültettek. Megjegyzem sikeresen...
2010. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én félek! Rettegek! Majd összesz@rom magam ha egy csajhoz kell szólnom!

17/F

2010. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Még hogy félünk, megáll az eszem
2010. okt. 25. 21:12
 4/18 A kérdező kommentje:
Ezt az összeszarást ugye csak viccből mondtad
2010. okt. 25. 21:13
 5/18 anonim ***** válasza:

Vannak félénk srácok,ez tény,akik félnek odajönni.Persze ez is egyénfüggő,hogy ki van többségben,lehet veszekedni...Azt nem értem csak sokszor így lányként,hogy miért bámul,ha nem jön oda?Na az ilyen talán nem mer kezdeményezni,vagy csak simán nem érdeklem annyira,csak csorgatja a nyálát..Hát nem tudom.

:)

2010. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Miért te nem szoktál csak úgy megnézni embereket, vagy srácokat?
2010. okt. 25. 21:19
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem a beszédtől félünk én személy szerint bármilyen csajhoz oda megyek beszéllgetni ha úgy van kedvem.De h megkérdezzemh járna e velem és/vagy elhívjam randizni nah az már más kérdés....Mivelhogy a visszautasítást nem veszem jó néven :D
2010. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

első vagyok! Szerintem ha nagyon tetszik nekik a lány és komolyan akarnak tőle valamit (akár csak szexet) tuti kezdeményeznek.

Persze vannak félénk kivételek. Az átlag viszont nem fél, csak nem érdekli annyira a másik...

2010. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ti hogy mertek? Én nem merek inkább nem is akarok
2010. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A pszichológiában ezt hívják vágyteljesítő beszédnek... Még hogy nem féltek.

A fontos dolgok előtt teljesen normális reakció a stressz. Ha nem fontos neked egy lány, akkor persze nincs meg ez a stressz. De kérdem én: minek odamenni egy lányhoz, aki nem fontos?

2010. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!