Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi ez a hülyeség, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi ez a hülyeség, hogy félünk leszólítani titeket?

Figyelt kérdés
Szerintem nem így van
2010. okt. 25. 21:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jó rendben. Minimális stressz van, de az nem azt jelenti, hogy félek. Itt viszont sokan azt írják, hogy félünk.
2010. okt. 25. 21:37
 12/18 anonim ***** válasza:
Szoktam pasikat bámulni én is,de ha egész éjjel bámul,és nem jön oda? Akkor azzal mi van? Ok,nem érdeklem,akkor ne nézzen...Ez van.:D
2010. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű! talán te se mernél odamenni egy jó pasihoz..
2010. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
azt hiszik h ha nézzük őket akkor akarunk is vmit:D és ezér félünk odammeni pedig lehet h csak unatkozunk és elbambultunk am ha mégis fél vki akk te is félsz odamenni hozzá nem igaz:D persze úgy mondom h ha neked bejön. szal nem minden a faszik dolga már ha tetszik vki akk akár ti is léphettek ha meg nem akk sírjatok h nincs pasitok nah csáó
2010. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ja-ja nem fél itt senki

ha fél is,leküzdi a félelmét hip-hopp annyira tetszik neki a lány

2010. okt. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

analvadasz: persze,elbambult,azért néz egyfolytában..azért ennyire nem vagyok hülye.. :D

igen,nem csak a faszik dolga a leszólítás,de én meg azt tapasztalom,ha egy csaj megy oda,az már régen rossz...plusz a pasik többsége nem is szereti,ha a lány kezdeményez,mert az már nem olyan nagy kihívás.akkor döntsd el...

2010. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Elárulhatok neked egy nagy titkot? :)

A fiuk igenis szeretik ha egy csaj oda megy hozzájuk. Gondoljuk végig, ugyan melyik srácnak nem jön be az ha pl egy tök jó csaj leszólítja. Ne hidd el a pasiknak ha mást mondanak, más miatt teszik :) Tehát nyugodtan odamehettek egy sráchoz akár ti is. Ne akadjatok fent ilyen semmiségeken mint a ki meg oda dolog. :).. 18/f

2010. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én már beszélgettem erről pasikkal,és azt mondták,hogy tényleg nincs benne olyan varázs,ha egy csaj megy oda hozzájuk,persze ha bejön nekik,nyilván van,de ezt akkor sem lehet egyértelműen megállapítani.Az egyik fiú barátom mondjuk szereti,ha a csaj megy oda hozzá,illetve szeretné...Nem azért,mert ő nem mer leszólítani senkit,hanem mert nyilván növelné az önbizalmát,hogy na,ő jött ide...Ugyanez fordítva.Egy csaj önbizalmát nem növeli,ha odamegy vkihez,dehát nem is bennünk van vadászösztön vagy mi :D

Úgyhogy változó sztem,ki mit szeret.Ha annyira bejönnek egymásnak,meg már teljesen mindegy lesz,hogy na akkor ki szólított le kit...

2010. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!