Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy randi miatt rendőrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randi miatt rendőrt "játszottam", ugye nem nagy baj?

Figyelt kérdés

Volt egy nálam fiatalabb kiszemelt csajom, nem szólítottam le, csak távolról figyelgettem. A csaj szerintem önbizalomhiányos volt, és egyszer je jött oda hozzám. Én is hasonló okokból kifolyólag nem mentem hozzá, de tisztes távolból figyelgettem. Pár napja este végül ráköszöntem, de oda se hederített. Szerintem meg se hallotta, besétalt egy étterembe, ahol leült az egyik asztalhoz, és egy kb 40 éves kigyúrt férfival ült le, és az arckifejezéseikből ítélve randiztak egy jót, még egy bonbont is kapott jóval idősebb udvarlójátol. Ezen teljesen bepöccentem mindkettőre, úgy éreztem, hogy a lelkembe gázoltak. Végül nem volt mit tenni, beültem a szürke Fabiam-ba, és leálltam az utca végére [tudtam, hogy erre fognak jönni]. Nagyjábol 10 perc múlva jöttek, én a lámpámmal világítva eléjük álltam, a kfapek megállt. Ijesztően ráköszöntem, hogy Jó estét, közlekedésrendészet. A csávó minden zokszó nélkül kinyújtatta a forgalmit, majd kb 10mp után vissza is adtam, végül elengedtem őket, és lesz ami lesz, a csaj már nem érdekel engem.



Jól vagy túlzásul tettem?

Civil ing és farmer volt rajtam láthatóságis mellénnyel, nem tudom, egyáltalán miert is vette komolyan az ipse.



Elmondtam otthon, a szülők rettentően kiakadtak rám.



márc. 16. 07:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Kétlem, hogy valós a történet, de kezeltetned kéne magad. Eleve nem követünk, meg figyelgetünk senkot, mert beteges. Azon meg pláne nem rágunk be és vesszük személyes sértésnek, ha egy teljesen idegen embernek randija van. Nagyon, nagyon betegek a gondolatok, amiket itt felvázoltál.
márc. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz, és lehet hogy sose tudom feldolgozni. Nagyon megbántam.
márc. 16. 08:07
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj te, a csajt nem mered leszólítani de a kigyúrt pasit leigazoltatod, mi? Kemény vagy! Ja nem. :)
márc. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Még a forgalmiba se néztem bele, villámgyors volt.
márc. 16. 08:11
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Hogyan néztél volna, messziről kukkoltad őket és ábrándozol, mi lenne ha bátor lennél...
márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Hasonkot en is csináltam már de csak unalomból.

En mondjuk rendőröket szívattok nem egyszer.

márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne haragudj, de ilyen hölye nem lehetsz. Ilyet normális ember nem csinál, nem gondol, de nem is fantáziál.
márc. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lelkedbe gázoltak? Messziről nézted a csajt nem is kezdeményeztél soha csak vártad a sült galambot. Akkor még is mit vártál? Hogy örökre szingli marad? Nevetséges dolog amit csináltál ha valamiért ezt elmesélnéd nekem mert vetted a bátorságot és leszólítottál hát biztos nem kérnék többet belőled.
márc. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem valóságszerű a történet.
márc. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%

El ne higyjetek mar, hogy nem kamuzik.

Nagyon beteg vagy, ha ilyeneken egyáltalán agyalsz. Sok dicovery ID-t nézel. Para vagy. Kérlek, fordulj pszichológushoz.

márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!