Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tartok a csókollak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartok a csókollak, ha szimpatikus a másik?

Figyelt kérdés
Párszor találkoztunk, minden jól ment, tudtunk beszélgetni, hasonló dolgokat szeretünk, tetszik is az illető. De félek a csóktól, mert számomra az már amolyan elköteleződés és valamiért korainak érzem. Miért érezhetek így? Már nem vagyok tini és gátlásosabb lettem, mint akkor voltam.

márc. 16. 14:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*csóktól (kijavította a telefon, bocsi)
márc. 16. 14:49
 2/12 anonim ***** válasza:

A megjegyzések között a válasz rá:


"De félek a csóktól, mert számomra az már amolyan elköteleződés és valamiért korainak érzem. Már nem vagyok tini és gátlásosabb lettem, mint akkor voltam."

márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

"Miért érezhetek így? "


Érzelmileg éretlen és szűz vagy . Esetleg státuszból kell a másik, de igazából nem rá vágysz. Hidegen hagy

márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Pontosan az érdekelt volna, hogy ez mennyire számít normálisnak, illetve vannak-e rajtam kívül, akik ezt nem furcsállják?

Korábban azért az első találkozás végén volt egy csók és onnantól kapcsolatban voltunk. Vagy ha nem is az elsőn, a másodikon mindenképp. Ahogy öregszem, óvatosabb vagyok. De ez lehet, hogy csak egyéni dolog és amúgy másnak furcsa, esetleg a randi partneremnek is az lehet...

Hogy megy ez a harmincas korosztálynál, ha a cél komoly kapcsolat? :D

márc. 16. 15:29
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan úgy megy harmincasnál mint másutt. Ha van vágy, akkor van csók. Ha nincs, akkor meg mindenki megy a saját dolgára


Ugyan ez a szexuális vágy. Lényegében ha az nincs meg, akkor a csókot se fogod akarni.


#3 vagyok

(Harmincas egyedülalló, budapesti férfi)

márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom én is ahogy az 5
márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Köszi 6-os. Akkor van kedved randizni? :D
márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

És olyan van, hogy később alakul ki ez a vágy? :) Vagy csak raboljuk egymás idejét? Ha később kerül erre sor, akkor tartósabb lesz a kapcsolat?

Jó, tudom, ez valahol hülye kérdés, mert semmire sincs garancia. De érdekelne a ti tapasztalatotok.

márc. 16. 17:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha már egy csokot ekkora elkotelezodesnek erzel, amit nem szívesen teszel/tennél meg, akkor miért kell neked párkapcsolat ?
márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a vágy, de jókat lehet beszélgetni, azt barátságnak hívják. Igen, lehet tartós - barátságként. Nekem egyszer volt olyan, hogy az első randin nem éreztem vágyat, a másodikon meg már igen. Mondjuk nem lett igazán tartós a dolog.
márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!