Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak egy komoly fiút sem?

Figyelt kérdés
Nagyon odafigyelek magamra. Állandóan sportolok, egészségesen eszek. Azt szokták rám mondani, hogy kifejezetten szép vagyok. Rendszeresen olvasok, tanulok, fejlesztem magam. Jó értékrendem van, és eszerint is élek. Mindenkihez kedves vagyok, még ha nem is ezt kapom tőlük. Mégis azt érzem, hogy nem találok rendes fiút, akit nem csak a testem érdekli, és ő is próbálja magát folyamatosan fejleszteni. Igaz, hogy borzasztóan introvertált vagyok, nehezen nyílok meg, de őszintén szólva nem is hiszem, hogy szórakozóhelyen akarnék ismerkedni. 21 évesen sosem volt párkapcsolatom, még a kezemet sem fogta meg romantikus indíttatásból egy fiú. Volt egy srác, akiért nagyon oda voltam, de nem volt köztünk semmi, csak játszadozott velem. Élvezte, hogy velem látják. Nem értem mit csinálok rosszul. Nem akarok unalomból párkapcsolatot, csak ha tényleg vannak érzelmeim valaki iránt. Jó embernek tartom magam, és jó embert szeretnék magam mellé találni, de eddig az összes általam jónak vélt fiúban csalódtam. Most eléggé elkeseredtem, lehet örökké egyedül leszek. De lejjebb kellene adnom az elvárásaimat csak azért, hogy legyen valakim? De hogyan, ha én is ennyit dolgoztam magamon?

#párkapcsolat #Date to marry
márc. 17. 22:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem vagyok egyszerű eset ilyen téren. Az ismerkedéstől szerintem azért félek, mert nem akarok túl kedves lenni valakihez, aki iránt nem érzek komolyabban semmit. Nem akarok hitegetni senkit, mert volt már, hogy így megbántottam valakit akaratomon kívül.

Azt szokták mondani, hogy a huszonéves fiúk alapból nem vágynak komoly kapcsolatra, ameddig nem lesznek szerelmesek. Ez igaz lehet?

márc. 18. 09:05
 12/24 anonim ***** válasza:
54%

Háát ez nagyon változó.


sokan vágynak rá, különben minden 20-onéves egyedül lenne :)


De 21 évesen még a javuk tanul, nem dolgoznak, nincs ugye pénz sem, vagy nincs elég.


A munka nem biztos, lehet helyben de lehet, hogy jóval távolabb másik városban lesz munka...lehet h amiatt albérlet kell.


Sok esetben ebben a korban kialakulhat távkapcsolat...ami nem jó.


Inkább azt mondom, hogy semmi sem biztos.


De 21 néhány évesen még nem tartanak ott az emberek, hogy fektessünk be lakásba/házba költözzünk mihamarabb, legyen legalább 10 millió alap...Kivéve persze ha a szülők támogatják.

márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%

Csupa szépet és jót írsz magadról. Meg azt, hogy 21 évesen még senkid nem volt, illetve totál zárkózott vagy.


Itt komoly baj van a fejedben. Ha szép vagy és értelmes, akkor közelednek hozzád, csak te mindenkit elutasítasz a fóbiáid miatt (csak azért kellek nekik...).


Menj pszichológushoz.

márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
24%

Annyit dolgoztál magadon, hogy nem vetted észre, hogy senki nem jó neked, és mindenkiben csak a paranoid elméd által sugallt veszélyt látod.

Akinek 21 évesen még a kezét sem fogták meg, miközben így el van szállva magától az sajnos magányra van itélve.

márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
44%

"Társkeresőn nem voltam fennt sose, annyira jó lenne a valóságban megismerkedni valakivel, nem az interneten."


Kíváncsiágból rád írtam, mert érdekelt, hogy válaszolsz-e, hát nem jött válasz. Ahogyan az ilyen csajoktól egyébként mindig várható, hogy panaszkodnak az interneten, de a lehetőségeket nem ragadják meg, hanem válogatnak.

Aki valóban akar valakit, az megadja a lehetőséget magának és másnak, pont. Én már csak tudom, mert volt, mikor évekig magamban voltam, és örömmel fogadtam akkor full ismeretlen lányok levelét is, pl. itt is (legutóbbi exemmel itt jöttem össze).

Szóval csak a szokásos történet: vannak próbálkozók, de neked senki sem jó, speciális igényeid vannak, már az sem mindegy, kivel hol ismerkedsz meg. Aztán mivel az igényeid nem teljesülnek, ahelyett, hogy magadba néznél, panaszkodsz, és úgy állítod be a helyzetet, hogy te olyan szerencsétlen vagy.

Ó, annyira ismerem már ezt a női típust.

(Ne, ne ír vissza a privátomra. Nem akarlak megismerni, már barátilag sem).

márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
44%

Ja még valamo:


Nem neheztelek egyébként rád.

Építő jellegű kritikának szántam az előbbi írásomat. #15 voltam.

márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Sosem éreztem magamat szépnek, mindig csak mások mondogatták nekem. Önbizalmam sosem volt, mostanában próbálom magamat jobban értékelni, mert szerintem ha lenne önbizalmam az sokat segítene azon, hogy ilyen szociális analfabéta és megfelelési kényszeres vagyok.

A "fóbiám" pedig megtörtént dolgokon alapszik. De köszönöm a véleményt, elgondolkodok rajta.

márc. 18. 16:17
 18/24 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ki a kérdést, hogy ajánlatokat kapjak. Azért is dolgoztam magamon ennyit, hogy jogosan lehessenek elvárásaim. Na meg persze magam miatt. Véleményeket akartam kikérni, hiszen valamit egész biztosan rosszul csinálok, ha ennek ellenére sem jönnek szembe velem hasonló férfiak. Egyértelműen nem mindegy nekem, hogy kivel és hol (bár ez még nem is annyira fontos) ismerkedek meg, de nem értem ez miért lenne speciális igény.

Az itteni véleményedet köszönöm, hogy leírtad. Építő jellegű kritikának fogom fel. De remélem érted, miért nem írtam vissza annyira, hogy Szia! Akarsz-e ismerkedni?

Sok privát üzenetre visszaírtam, akiknek tényleg véleményük volt, vagy valami érdekeset osztottak meg velem.

Az viszont biztos, hogy közelebb kellene engednem magamhoz az embereket, ha ismerkedni szeretnék, de ez nem ilyen egyszerű, mint ezt leírni. Legalábbis nekem nem.

márc. 18. 20:12
 19/24 anonim ***** válasza:
73%

Sokan vannak egyébként így mint te.


Zárkózottabb típusok, néhány emberrel tudnak csak beszélgetni, leginkább a szűkös baráti körükkel és ezek ilyen esetben többnyire szintén lányok.


Külső idegen embert nehezen engednek be. Nehezen van meg a bizalom.


Van egy lány akihez 3 éven át jártam gyógymasszőrként, és járok a mai napig is. 1 évbe telt míg végre sikerült megnyílnia, míg tudtunk több mindenről is beszélni, anyja szerint az kész csoda volt, hogy engedte, hogy egy idegen hozzáérjen, pláne férfi.


Vannak emberek akikhez sok sok türelem kell. És az, hogy megbízzon bennük.


Persze nyilván egy olyan ember akinek tetszel, és többet kar az nem fog várni 1 évet de még hosszú hónapokat sem. Ami érthető is.


Nem feltétlenül kell úgy elkezdened ismerkedni, hogy annak tétje van.


Beszélgettek 1-2 napig mint ahogy itt a kérdésedet is kiírtad és jönnek oda vissza a válaszok, és lényegtelen mi lesz belőle. Így beszélgetned azokkal is akik esetleg tetszenek neked. Nem kell szigorúan felfogni az ismerkedést, a randit sem.

Fogd fel szórakozásként kikapcsolódásként, beszélgetsz új emberekkel, szerzel új tapasztalatokat. És ha nem jó akkor mész tovább.


Nagyon kevés az olyan szerencsés ember akinek 2. vagy 3. alkalomra már sikerül megtalálnia a megfelelő társat.


Akik ismerőseid barátaid vannak, velük pedig tölts minél több időt, ígyx többet hallasz, kikapcsolódsz, szerzel ötleteket.


De ha olyan személy jön majd szembe, annak ha nem is nagyon de egy kicsit meg kell majd nyílnod , hogy ne guruljon be és ne hagyjon ott pár nap után.

márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez tényleg hasznos válasz! Ezt kellene valahogy tudatosítani magamban, hogy nincs mindennek feltétlenül tétje, és nem dől össze a világ, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy terveztem.
márc. 18. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!