Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak egy komoly fiút sem?

Figyelt kérdés
Nagyon odafigyelek magamra. Állandóan sportolok, egészségesen eszek. Azt szokták rám mondani, hogy kifejezetten szép vagyok. Rendszeresen olvasok, tanulok, fejlesztem magam. Jó értékrendem van, és eszerint is élek. Mindenkihez kedves vagyok, még ha nem is ezt kapom tőlük. Mégis azt érzem, hogy nem találok rendes fiút, akit nem csak a testem érdekli, és ő is próbálja magát folyamatosan fejleszteni. Igaz, hogy borzasztóan introvertált vagyok, nehezen nyílok meg, de őszintén szólva nem is hiszem, hogy szórakozóhelyen akarnék ismerkedni. 21 évesen sosem volt párkapcsolatom, még a kezemet sem fogta meg romantikus indíttatásból egy fiú. Volt egy srác, akiért nagyon oda voltam, de nem volt köztünk semmi, csak játszadozott velem. Élvezte, hogy velem látják. Nem értem mit csinálok rosszul. Nem akarok unalomból párkapcsolatot, csak ha tényleg vannak érzelmeim valaki iránt. Jó embernek tartom magam, és jó embert szeretnék magam mellé találni, de eddig az összes általam jónak vélt fiúban csalódtam. Most eléggé elkeseredtem, lehet örökké egyedül leszek. De lejjebb kellene adnom az elvárásaimat csak azért, hogy legyen valakim? De hogyan, ha én is ennyit dolgoztam magamon?

#párkapcsolat #Date to marry
márc. 17. 22:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%

Akkor hajrá!

Te 21 éves vagy, sok időd van még arra, hogy rosszul válassz, hogy jól válassz. Bőven van időd mindenre.

Sajnos én idősebb vagyok, úgyhogy én már nem hibázhatok túl sokat :)

De neked még k**úrvára sok időd van :)

márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
35%

A férfiak manapság gyávák őszinte, nemes érzelmeket mutatni, és felelősséggel fordulni egy nő felé.

Ennek több oka van... Már a genetikája sem sokuknak kóser

márc. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nem azért írtam ki a kérdést, hogy ajánlatokat kapjak."


Nem tudom, miféle ajánlatról beszélsz, itt nem üzletről van szó.


"Azért is dolgoztam magamon ennyit, hogy jogosan lehessenek elvárásaim."


Nem tudom, hogy mit dolgoztál magadon, ha jelenleg ott tartasz, hogy félsz az ismerkedéstől. Szubjektív véleményem az, hogy valami nagyon kisiklott nálad.


"Véleményeket akartam kikérni, hiszen valamit egész biztosan rosszul csinálok, ha ennek ellenére sem jönnek szembe velem hasonló férfiak."


Akkor megmondom neked, hogy már eleve rosszul csinálod az egészet, hogy válogatsz az ismerkedési helyekben. Aki tényleg akar ismerkedni, az ismerkedni is fog. Lehet itt cseszted el többször, hogy kikötötted, hogy XY helyen nem akarsz ismerkedni, holott ott akadt volna valaki.


"Egyértelműen nem mindegy nekem, hogy kivel és hol"


Jogos. De nem tudom, hogy ezzel a hellyel mi a baj. Ez nem egy társkereső, ahol kiárusítja magát az ember. Itt anonimitás van, ezáltal jobban a belsőre tud koncentrálni az ember.


"De remélem érted, miért nem írtam vissza annyira, hogy Szia! Akarsz-e ismerkedni?"


Nem egészen ezt írtam.


"Sok privát üzenetre visszaírtam"


Tehát sok kérőd van. Gondolom GYIK-en kívül is ez a helyzet.


"Az viszont biztos, hogy közelebb kellene engednem magamhoz az embereket, ha ismerkedni szeretnék, de ez nem ilyen egyszerű, mint ezt leírni. Legalábbis nekem nem."


Ha semmiképpen nem megy, akkor NE erőltesd ezt a dolgot magadban.

Tudod van ez úgy, hogy valaki elég ügyes ahhoz, hogy egyedül elsajátítson egy nyelvet, de másnak tanárhoz kell mennie.

Ha neked semmiképpen sem megy az ismerkedés, mert félsz stb. akkor szakemberhez - pszichiáterhez/pszichológushoz - kell fordulni, felesleges egyedül erőlködni, mert úgy csak az idő telik, feleslegesen. És ez nem szégyen, van, akinek erre van szüksége, mármint szakemberre. Üdv.

márc. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Egész biztosan kisiklott valami nálam, pont ezért próbálom fejleszteni magam. Lehet hogy tudatalatt épp valami "kártérítés" akar lenni a részemről, hogyha már a társas kapcsolatok nem az erősségeim, akkor legalább másban legyek jó. Nem tudom...

Azért gondolom, hogy célszerű válogatni az ismerkedési helyeken, mert valószínűnek tartom, hogy például egy sportközpontban hamarabb találok hozzám hasonló embereket, mint egy buliba, ahova én alapból nem szoktam járni. Nyilván, ha egyszer ott találkoznék életem szerelmével, nem utasítanám el csak ezért. De ha már keresgélnék nyílván nem ez lenne az első hely, ami eszembe jutna.

Az üzeneted talán pár szóval volt több, nem tudom idézni fejből, de a lényege ugyanez. De ezt nem akarom már túlragozni.

Nem gondoltam eddig, hogy 21 évesen nem válogathatom meg (emberileg), hogy kivel szeretnék ismerkedni.

A pszichológusban lehet, hogy van valami. Lehet olyat próbálok egymagam megoldani, amihez segítség kellene.

márc. 20. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!