Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznal olyannal,aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznal olyannal,aki nagyon vonz es emberkent is erdekel,aki azt mondja,h mindegy mit csinalsz az udvariassag hataran belul ,lesz kovetkezo randi es orokke tart a kapcsolatotok ? Nem tartanad unalmasnak?

Figyelt kérdés

márc. 25. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem randiznék ilyennel. És nem feltétlen az unalmasság miatt.
márc. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem unalmas.
márc. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs,hogy örökké.Már csak azért sem találkoznék olyannal,aki ezt hangoztatja !
márc. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
márc. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem randiznék, és nem azért, mert unalmasnak tartanám, hanem mert ez ilyen manipulatív gyökér szöveg, kb ha “jókislány leszel akkor jár a jutalom”.
márc. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5, vagy a teljes kétségbeesés megnyilvánulása.

Egyik se szerencsés, én se randiznék ezután vele.

márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 Én a rosszkislányokat (nem, nem prosti) szeretem. Persze annak is megvan a maga "jutalma". :D
márc. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha valaki ilyet mond nekem, azt vagy borzasztó naivnak, vagy manipulatívnak, vagy nem százasnak fogom tartani, és egyik sem opció nekem egy párkapcsolatra. És nem, nem azért, mert nekem unalmas egy olyan kapcsolat, ahol nem kell folyamatosan azon aggódnom, hogy "jaj, mit csinálok, hátha lekoptat"... hanem mert ilyet nem mond vki, aki lelkileg egészséges és normális, hogy mindegy, milyen vagyok, amíg udvarias, az neki jó lesz és kijelenti, hogy ez most itt örök.
márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!