Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak miért törődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért törődnek jobban az olyan nőkkel akik k#rv@k, vagy ha nem is akkor olyanok akik tapadnak és megjatsszák a személyiségüket?

Figyelt kérdés

Azoknak kb. mindent teljesítenek: pl. Gyakori Randi étteremben, 3-4 napos kirándulás, virágok stb. Kérés nélkül is megcsinálják, na de ha kérnek valamit akkor azt is megteszik. És sokszor előfordul hogy nem is a legjobban néznek ki. ( Több férfi véleménye alapján, nem csak női alapján, pláne nem irigység miatti lehuzas)


Míg más nők ,aki kedvesek úgy hogy nem játsszák meg, érdekes

saját személyiségük van, meg normálisan törődik a férfival, ő is ad kisebb ajándékokat, csinálnak programokat de mégsem fektet a férfi annyit a nőbe hiába megtehetné.



Most akkor azok a férfiak annyira szerelmesek ezekbe a nőkbe akik k#rv@k, vagy félnek elveszíteni őket és próbálják kielégíteni a nők vágyaikat, hogy maradjanak?



márc. 31. 23:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Mert nekik minden a külső. Nincs az a dolog, amit egy férfi ne tenne meg egy csinos nőért.
márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Az biztos,de ha nem csinos 😅 semmilyen értelemben, csak nagyon mászós akkor miért?
márc. 31. 23:42
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ez így van. Régebben én is kedves voltam, törődő, nem hisztiztem stb, mi lett belőle? Sorra átbsztak. Azóta megváltoztam, csicskáztatom őket, furikáztatom magam, nyaraltatom magam, éttermekbe visznek, és hallod, szó nélkül megteszik. Még belém is zúgnak.
márc. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
A másik nők akikkel nem törődnek annyit. Azok is jól nézhetnek ki. Vagy az a férfi akivel vannak, nem gondolja elég csinosnak? Vagy gondolja hogy szép, klasz stb. Csak zsugori?
márc. 31. 23:48
 5/30 A kérdező kommentje:
Ezigen 3# hát ezt nem értem. Miért nem jó nekik ha 1-2 kérsz valamit és kedves vagy 😂 . Hanem az a jobb hogy full csicskaztatva vannak. De jól csinálod egyébként 😄
márc. 31. 23:50
 6/30 A kérdező kommentje:
Hát egyébként igen túl puhanak sem szabad lenni. De én pl. Nem vagyok az, de ha én hisztizek sem kaptam meg amit szerettem volna 😆 , sőt ha csak szépen megkeremtem valamit leorditottak kb. És egy pár férfival ez volt. De más nőket is tudok akik szintén ebben a szituációban vannak.
márc. 31. 23:54
 7/30 anonim ***** válasza:
56%

3.


Hogy csinálod?

ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
68%

#2 A mászós nőket pont, hogy lenézik és menekülnek előlük.Félreértelmezed a helyzetet.Ezek a nők magukra tudják vonni a férfiak figyelmét ÉS a férfi hajtja a nőt, nem fordítva.

Egy férfi sosem fog elkényeztetni egy olyan nőt, aki tapad rá.

ápr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

3

Velem nem.

ápr. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy hogy csinálod. Nem mindegy mikor és mit csinálsz...Figyeld meg és tanulj tőlük
ápr. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!