Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak miért törődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért törődnek jobban az olyan nőkkel akik k#rv@k, vagy ha nem is akkor olyanok akik tapadnak és megjatsszák a személyiségüket?

Figyelt kérdés

Azoknak kb. mindent teljesítenek: pl. Gyakori Randi étteremben, 3-4 napos kirándulás, virágok stb. Kérés nélkül is megcsinálják, na de ha kérnek valamit akkor azt is megteszik. És sokszor előfordul hogy nem is a legjobban néznek ki. ( Több férfi véleménye alapján, nem csak női alapján, pláne nem irigység miatti lehuzas)


Míg más nők ,aki kedvesek úgy hogy nem játsszák meg, érdekes

saját személyiségük van, meg normálisan törődik a férfival, ő is ad kisebb ajándékokat, csinálnak programokat de mégsem fektet a férfi annyit a nőbe hiába megtehetné.



Most akkor azok a férfiak annyira szerelmesek ezekbe a nőkbe akik k#rv@k, vagy félnek elveszíteni őket és próbálják kielégíteni a nők vágyaikat, hogy maradjanak?



márc. 31. 23:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
En néha azt látom hogy kisebbségi pr.stikért is borítanak mindent. Én se értem.
ápr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Hát éppen ha látnám hogy olyan kisugárzása van , hogy micsoda nő és ezért elhalmozza ajandekal ertenem. De nagyon mászós nőkről van szó. Akinek azt mondod szeretem a Kosztolányi verseket, meg a golfot, meg a gyümölcslevest..stb. és közben a nő kinem állja ezt, de neki azt mondja micsoda szuper, az én kedvencem is. Meg mindent sietett, nincs a randik között semmi átment és egyből életem szerelme.
ápr. 1. 12:39
 13/30 A kérdező kommentje:
És a legjobb ha az ilyen még hisztizik is , sokat, a semmiből veszekedést csinál, féltékeny stb. De mégis velük maradnak hol nem mindig 10/10 a nő.
ápr. 1. 12:41
 14/30 anonim ***** válasza:
71%

#12 Nem is neked kell látni, mert te egy heteroszexuális nő vagy.

A férfiaknak nem az tetszik, mint ami a nőknek.

Sőt, a férfiak egyszerűek, mint a pofon.Ezt más kérdés alatt leírtam.

Kb ennyi megszerezni egy férfit:

Vonzódik a nőhöz fizikailag, kezdeményez.A nőnek csak annyi a dolga innentől kezdve, hogy flörtölget, bólogat, nevetgél, jó hangulatot teremt, validálja emberünket, mint férfit.Ennyi az egész.A férfiak nem kíváncsiak a véleményedre, nem akarnak veled filozofálni.Nekik az a fontos, hogy tetszél nekik, jól érezzék magukat általad, a társaságodban, ne tapadj rájuk és üldözhessenek.

ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

#14 Ez lemaradt.Beszélgetésnél bőven elég nekik az, hogy félig-meddig értelmesen reagálsz azokra a témákra, ami őket foglalkoztatja, amit ők hoznak fel.

Vitaesteket ne a paliddal rendezz, ne javítsd ki, ne kötözködj, mert otthagy majd a fenébe.

ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

14. Akkor valid hogy egy férfi nem akar egy céltudatos, okos nőt.



A bólogató cicababákat szeretik :)

ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
14: Férfi vagy? Ha igen, azért örülök ennek a hsz-nak, mert itt mindig lepontoznak a francba és belém állnak, amikor én ronda nőként azt "mondom", hogy ez az 1.: "Vonzódik a nőhöz fizikailag, kezdeményez." Ha nincs fizikai vonzalom, nem tetszik az ember lánya, akkor baszhatja. Le van szarva a személyiség meg minden más is nagyjából.
ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
35%

#16 De, akarnak.Azok, akik ki akarnak használni, meg anyagilag lehúzni.

Nem arról van szó, hogy a buta nőket szeretik.Csak hamarabb kell nekik egy gyönyörű, de átlagos intelligenciával rendelkező, kedves nő, mint egy kevésbé szép, de nagyon okos, állandóan vitatkozó nő.

ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
#17 Nem, nő vagyok.Nálam mindig kezdeményeznek a férfiak, de csak azért, mert meg akarnak d*gni.Nekem meg ez a nehéz, hogy mindig figyeljem a hátam, hogy mikor akarnak csak kijátszani, kihasználni.
ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
57%

19: Köszi, így is nagyon értékes a hsz-od, még ha más is a szemszög, mint sejtettem. Biztos nem lehet egyszerű ez sem, mindig gyanakodni, kételkedni, sosem hinni csak úgy még a tetteknek sem, nemhogy a szavaknak...

Nálam sosem kezdeményeznek/tek, 3 hónap múlva leszek 33, ez meg máshogy nehéz. Jobb napjaimon azon szoktam magamban mosolyogni, hogy én amúgy nyugodtan felvehetek bármilyen merész, keveset takaró ruhadarabot, a legrövidebb sortokat falatnyi kis felsőkkel, még csak hozzám sem szólnak, közelebb sem jönnek, sosem válnék zaklatás áldozatává, más nő meg már nem tudja hogy elrejteni magát, hogy nyugta legyen.

ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!