Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Introvertálság vagy bénaság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertálság vagy bénaság?

Figyelt kérdés

Van egy sràc akivel már másodjára találkozok, iszonyatosan tetszik külsőre. Nem keresek komoly kapcsolatot, de abban mindketten egyetértettünk hogy azért valamennyi kötődés mindkettőnknek kell. De nem tudok vele jót beszélgetni, egyáltalán. Nem egy az anyanyelvünk de nem is ezzel van a baj. Már másodjára találkoztunk, de olyan érdektelen dolgokról beszélgettünk, hogy kinlódtam.

Nagyon jól néz ki a srác, laza meg kedves is. De nem kérdez rólam, sőt olyan mintha nem is tudná hogy kell jól kezdeményezni egy lánnyal (volt már több barátnője is)

Biztos hogy nagyon tetszek neki, de a második találkozó után megírta hogy amúgy meg akart volna csókolni, csak félreértettem/nem figyeltem🙃 én elég sok randin voltam már és elég egyértelműnek tartom a másik jelzéseit de itt semmit nem vettem le hogy akarta volna:D sőt azt se hogy ezt kérdezte/ jelelte volna.

és egy elég jól kinéző, nem blfasz embernek néz ki. Nem tudom hogy ez változhat-e, felkell oldódnia, vagy mivan de velem annyi témáról lehet beszélgetni és a basic témákat is nagyon nehezen hozzuk ki….

A kérdés azért merült fel, mivel külsőre nagyon tetszik és nem akarom elhinni hogy ilyen külsővel ilyen balfsz…

Introvertált lehet vagy csak tényleg ilyen béna?

Mert amúgy kedves és tök menő, de elég megközelíthetetlen



ápr. 4. 08:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

En magyart ismerek ilyet. 190 es magas és irtozat helyes pasi, de vmi hihetetlen nyomi balf.sz. de még összefüggéseket se lát még sima férfi vagy munkahelyi társaságokba se képes beilleszkedni. Folyamat depresszios is. Azt se tudja hogyan kell öltözni is.

Próbáltam ugyan összekaparni hogy álljon már talpra, úgy akadozva ment is, kezdett kivirulni de még az is fura volt az se normális.

Aztán visszaesés.


Én elengedtem.

Szerintem van az ilyeneknek vmi agyi fogyatekossága.

ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

"nem akarom elhinni hogy ilyen külsővel ilyen balfsz…"


Ugye tudod aranyom, hogy a valóélet nem olyan mint a filmek... itt nem az van hogy a csúnya fekete orkok a rosszak és a szép szőke tündék a jók :D

Miért ne lehetne balfasz attól hogy jóképű?

ápr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ennek a srácnak menő jól fizetô állása van, nagy baráti köre, minden tehát egyáltalán nem egy olyan, akiről azért látod egy két szó után hogy nyomi. Még az öltözködése is olyan király és vonzó hogy levett a lábramról:D meg a mosolya, a szeme mindene


Erre kb alap témákban erőlködök vele

ápr. 4. 08:14
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Az én párom a 3. randiig nem csókolt meg, pedig az első kettő randi extrém hosszúra sikerült (összesen 15 óra volt). Neki ennyi idő kellett, hogy feloldódjon. Már majdnem mondtam neki, hogy hagyjuk az egészet, ha ennyire tutyimutyi, de még jó, hogy nem mondtam! Azóta is együtt vagyunk, és egyáltalán nem olyan kuka, mint amilyennek elsőre látszik, sőt!

Nem állítom, hogy a te kiszemelted is ilyen, de van rá esély.

ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

A jóképűek általában azért nem b.lfaszok mert az ilyeneket általában már gyerkkoruktól pozitív társadalmi ingerek érik, könnyebben gyorsabban szocializálódnak is és a tÁsadalmi szimpátia miatt önbecsülésük is van azzal meg önbizalmuk is.



Ritka aki antiszoc lesz annak ellenére is ha az emberek szivesen közelítenek felé alapbol, mint ahogy a kérdező is. Aztán mégis egy antiszoc debil az illető


Ezért meglepő nekem is az olyanok akik tökéletesek kivulről eserleg cége is van mert okos is, de 2 témái sincsenek meg gondatai se meg azt se tudja mi az hogy emberek közt lenni. Az ilyeneknek nem csak a másik nemmel nehéz hanem a saját nemük közt se nagyon van helyük. A saját képességeiket se ismerik.

ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Aztán a nőket nem a külső érdekli meg a körítés! :D
ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Ettől még, mint látod, balfsz.
ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Én is voltam ilyen helyzetbe,férfiként,nem volt második legetőség,senkit nen érdekelt hogy majd biztos feloldódok,mondjuk én nem voltam egy jóképű férfi
ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Aztán láttad-e, hogy a baráti körében milyen szerepet tölt be, láttad effektíve dolgozni?! Ez mekkora balf.szság már, hogy sms-ben szúr le téged randi után, hogy meg akart csókolni, de TE, nyilván csak te lehetsz ugye a hibás, nem vetted a lapot. Engedd el, ez egy lúzer - még a legjobb esetben is.
ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Helyedben elgondolkodnék, hogy lehetett ilyen szociális készségekkel egy ilyen férfinek több barátnője? Ne arra figyelj, amit mondanak, hanem amit tesznek. Sokkal boldogabb életed lesz!
ápr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!