Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Introvertálság vagy bénaság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertálság vagy bénaság?

Figyelt kérdés

Van egy sràc akivel már másodjára találkozok, iszonyatosan tetszik külsőre. Nem keresek komoly kapcsolatot, de abban mindketten egyetértettünk hogy azért valamennyi kötődés mindkettőnknek kell. De nem tudok vele jót beszélgetni, egyáltalán. Nem egy az anyanyelvünk de nem is ezzel van a baj. Már másodjára találkoztunk, de olyan érdektelen dolgokról beszélgettünk, hogy kinlódtam.

Nagyon jól néz ki a srác, laza meg kedves is. De nem kérdez rólam, sőt olyan mintha nem is tudná hogy kell jól kezdeményezni egy lánnyal (volt már több barátnője is)

Biztos hogy nagyon tetszek neki, de a második találkozó után megírta hogy amúgy meg akart volna csókolni, csak félreértettem/nem figyeltem🙃 én elég sok randin voltam már és elég egyértelműnek tartom a másik jelzéseit de itt semmit nem vettem le hogy akarta volna:D sőt azt se hogy ezt kérdezte/ jelelte volna.

és egy elég jól kinéző, nem blfasz embernek néz ki. Nem tudom hogy ez változhat-e, felkell oldódnia, vagy mivan de velem annyi témáról lehet beszélgetni és a basic témákat is nagyon nehezen hozzuk ki….

A kérdés azért merült fel, mivel külsőre nagyon tetszik és nem akarom elhinni hogy ilyen külsővel ilyen balfsz…

Introvertált lehet vagy csak tényleg ilyen béna?

Mert amúgy kedves és tök menő, de elég megközelíthetetlen



ápr. 4. 08:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
Muszaj az introvertaltsagot belekeverni? Pont a balfasz szinonimajkent? A pasid egy balfasz, te meg nem tudom mennyire loditasz azzal, hogy lehet veled beszelgetni, amikor alap fogalmakat sem tud hasznalni megfeleloen.
ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nagy baráti társasága van, nyilván nem úgy jött neki össze, hogy rájuk nézett. Általában, aki társasági ember, az nyitott és tud kommunikálni, az introk is tudnak egyébként. Aki nem tud az vagy szociális fóbiás vagy valami más. És nekik nincsenek is nagyon kapcsolataik max. nagyon kevés. Mondjuk az érdekes hogy nem érdeklődik felőled. Inkább az jön le, hogy szórakozik veled.
ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha tényleg ilyen csúcspadi, akkor lejet a szemében te csak egy huszadrangú potyapunci vagy, akiért a minimálisnál is kevesebb energiát akar fektetni.
ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Aha, voltak baratnoi? Szerintem nem veletlenul meguntak :D
ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek egy darab ilyen férfit. Helyes, kigyúrt, jóképű és még gazdag is, de képtelen fenntartani egy beszélgetést BÁRKIVEL. Van ez így. Vagy elfogadod a hiányosságát vagy keresel mást.
ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vagy meg kellene tanulnod anyanyelvi szinten az övét, vagy ő a tiédet, vagy el kellene engedni.
ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!