Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik még olyan hely, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan hely, ahol normálisan gondolkodó férfit lehet találni?

Figyelt kérdés
Már sok társkeresőn kerestem, voltak jó tapasztalataim is régen. De most hát szörnyű. Elvált,36 éves nő vagyok és úgy érzem, így már esélytelen is, hogy bárkit találjak. Még akár baráti kapcsolat is olyan jó lenne, beszélgetni valakivel, aki értelmes, mert abból is alakulhat bármi.
ápr. 9. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%

Milyen az a normálisan gondolkodó?

Én is normálisan gondolkodó nőt keresek, de itt pl nem találok....

ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem itt nem is lehet.
ápr. 9. 12:10
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

#2


De igen, lehet. Vannak olyan emberek itt akik intelligensek. Nekem már volt szerencsém megismerni férfit és nőt is egyaránt.

ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3! Szerencsés vagy.
ápr. 9. 12:17
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb. én is ezt érzem kérdező, csak szörnyen érdektelen nőket látok a netes társkeresőkön. Pedig tudok és szeretnék is normálisan kommunikálni. Ha van hozzá kedved, szívesen beszelgetnék veled! 39/f
ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5! Írtam!
ápr. 9. 14:18
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kérdező!

Én is szívesen beszélgetnék, barátkoznék Veled!

Ha gondolod, írj!

44F

ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Örömmel beszélgetek.

Írj!


47/F/Bp

ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Úúúú itt ezen az oldalon ha elmúltál 30 az életednek vége van kb.


Egyébként pedig nagyon sok egyedülálló ember van 30-40 felett-között.


És az életnek nincs vége.


Gyűlölöm mikor tényleg leírják az ember életét ha elmúlt 30 mintha kb. 20-30-ig lenne csak értelme az életnek :)


Egyébként bárhol van esélyed.


Akik itt írunk, válaszolunk, ugyanazok vannak kint az életben is, lehet, hogy a #7-es válaszoló tegnap ment el melletted a boltban.

ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es válaszoló, én a 7-es válaszoló vagyok, és egyetértek Veled! A példád is jó, bár ugye ki tudja, valóban úgy volt e, ahogy írod, de akár meg is történhetett volna. Egy valós példa az életből, ami itt most nagyon is megállja a helyét. :)
ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!