Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Randiztam egy férfival 3-szor, de nem érzem a kémiát köztünk. Ha belegondolok abba, hogy csókolózunk esetleg akkor taszít ez a gondolat.

Én úgy gondolom nem kellene erőltetni ezt és megmondom majd neki, hogy nem lesz ebből semmi, vagy várjak még egy kicsit szerintetek hátha kialakul valami?

Attól félek egyébként, hogyha visszautasítom akkor nem lesz többet senkim, persze lehet ez nem reális félelem.

22 éves vagyok egyébként és köszönöm a válaszokat előre is!



ápr. 12. 15:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
17%
Sokan utálnak csókolózni egy trauma miatt. Pl kiskorban zaklatták az illetőt . Arra emlékeznek tudat alatt. Erről az aktuális ferfi nem tehet.
ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
En alapjáraton imádok csókolózni.
ápr. 12. 19:08
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
Nem muszáj csókolózni. Ne akadj fenn ilyen kis apróságokon. Csak olyat csinálj vele,amihez kedved van.
ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Bocs, de ennyire befolyásolható, másoknak görcsösen megfelelni akaró vagy???

Ha már most taszít nem lesz jobb, miért csókolóztál olyannal akivel nem kívántad?

Legyél korrekt és mond meg neki, hogy ez nem fog menni.

ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem csókolóztam vele, nem is írtam ilyet. Azt írtam, hogy belegondoltam abba, hogy csókolózunk, ami nem történt meg a valóságban egyébként. Mindenképp tudatni fogom vele, hogy nem működőképes a dolog!
ápr. 12. 19:55
 16/23 anonim ***** válasza:
#15 kár volt ezért három randit várnod... az első után közölhetted volna (tapintatosan), hogy nagyon jófej, normális stb., de nem érzed a kémiát. Így csak a szerencsétlent szívattad, hiú ábrándokat keltve benne.
ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Van ebben igazság, de én úgy gondoltam, hogy hátha változik majd ez, de nem.
ápr. 12. 21:40
 18/23 anonim ***** válasza:
#17 mégis mitől változna ha a tudatalattid az első pillanattól kezdve azt súgta nem??? Ezt maximum magadra erőltetni tudnád = egyenes út a későbbi boldogtalansághoz.
ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hát állítólag van olyan akinél változik, ezért gondoltam, hogy lehet nálam is fog.
ápr. 12. 22:40
 20/23 anonim ***** válasza:
#19 állítólag a lottó ötöst is meg szokták nyerni :) Most komolyan magadra akarsz erőltetni valakit aki nem simán nem jön be, de még kifejezetten viszolyogsz is tőle???
ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!