Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Randiztam egy férfival 3-szor, de nem érzem a kémiát köztünk. Ha belegondolok abba, hogy csókolózunk esetleg akkor taszít ez a gondolat.

Én úgy gondolom nem kellene erőltetni ezt és megmondom majd neki, hogy nem lesz ebből semmi, vagy várjak még egy kicsit szerintetek hátha kialakul valami?

Attól félek egyébként, hogyha visszautasítom akkor nem lesz többet senkim, persze lehet ez nem reális félelem.

22 éves vagyok egyébként és köszönöm a válaszokat előre is!



ápr. 12. 15:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Dehogynem lesz még pasid, olyan is akivel szerelmesek lesztek egymásba.


Most inkább lefeküdnél az említett férfival amikor taszító számodra? Ne légy már ennyire betojva, előtted az élet.


Mellesleg úgy tűnik nincs semmilyen önbizalmad, úgyhogy növelni kéne.

ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és többé ne randizz vele!!!
ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Igazából a gondolat, hogy lefeküdjek vele is taszít. De úgy gondoltam lehet velem van a probléma, aztán lehet mégsem kellene erőltetni ha ennyire taszít..

Az onbizalmam azon részével van baj, ezt én is tudom, hogy félek attol, hogy nem lesz párkapcsolatom. Elég rossz amúgy, de az is ha eroltetnem azt ami nem jó.

ápr. 12. 16:08
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Lesz párkapcsolatod, de nem fog sokáig tartani, vagy nagyon rossz lesz ha nem vagy magabiztos hiszen a kapcsolatban sem leszel az. Tehát kezdj el vele valamit sürgősen!
ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
A csalódástól félsz. Meg sok embernek kellenek érzelmek még egy csókhoz is. Szerintem adj időt magatoknak.
ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hülye vagy? Taszítja! Az nem fog megváltozni soha!
ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem a csalódástól félek, mert nem is így állok hozzá kapcsolathoz. Hanem szimplán ha lejátszom a fejembe, hogy pl csókolózunk akkor szinte kiráz a hideg.
ápr. 12. 16:20
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megfelelő emberrel randiztál, köszönj el tőle békességben. Legyél határozott, ne bántó de őszinte.
ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meg a kémia, ne foglalkozz vele.
ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!