Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Randiztam egy férfival 3-szor, de nem érzem a kémiát köztünk. Ha belegondolok abba, hogy csókolózunk esetleg akkor taszít ez a gondolat.

Én úgy gondolom nem kellene erőltetni ezt és megmondom majd neki, hogy nem lesz ebből semmi, vagy várjak még egy kicsit szerintetek hátha kialakul valami?

Attól félek egyébként, hogyha visszautasítom akkor nem lesz többet senkim, persze lehet ez nem reális félelem.

22 éves vagyok egyébként és köszönöm a válaszokat előre is!



ápr. 12. 15:53
1 2 3
 21/23 gabor49 ***** válasza:
miért ne lenne olyat keress akivel megvan az összhang 50/f
ápr. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Senior Séf ***** válasza:
A találkozgatás olyan, mint a fing. Ha erőlteted, lehet, hogy szar lesz!
ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Senior Séf ***** válasza:
Nem illünk össze mindenkivel egyformán, kérdező. Van, akit rühellünk az első pillanattól, van, aki semmit sem mozdít meg bennünk, van, aki szimpatikus,van, ki kedvelni is tudnánk, és van akinek az első pillantásától megroggyan a térdünk. Na, ez az a kategória, ahol nem kell kérdést kiírni,.
ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!