Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél ha megismerkednél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha megismerkednél egy nővel, akinek arab férfitól van gyereke?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerkedtünk meg közös barátainkon keresztül. Minden jó lenne, működik köztünk a kémia, egy hullámhosszon vagyunk, azonos érdeklődési kör, világnézet, hobbik, ugyanazt keressük egy kapcsolatban. Csinos, intelligens, diplomás 42 éves nő.


Viszont van lánya, akinek arab férfi az apja, 13 évig voltak együtt, házasok is voltak.

A lánya 18 éves, de már nem lakik otthon, egy távolabbi egyetemre jár. A külsején nagyon látszik, hogy arab származású, a viselkedés úgy tudom, hogy nem. Én egyszer láttam személyen, kb.3 mondatot beszéltem vele, de az anyja ódákat zeng róla, elvileg soha nem volt vele semmi probléma.


Nagyon vonzódom a nőhöz és úgy látom, hogy ez kölcsönös is, de még nem vagyunk együtt, mert engem ez a tényező hátráltat. Az ismerősök, rokonok mind óva intenek tőlük.

Nem tudom mit tegyek?

45/F



ápr. 14. 09:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%

Nem fogható rám sok minden, de olyan nővel nem jönnék össze ki arabbal él.

Az ilyen nők a szememben defektesek.

ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%

Ezek a nők zengték anno, hogy fehér, hetero férfi fuj, meg milyen jó palik az arabok, déliek. Éljen a liberalizmus, feminizmus.


Valamennyire én is liberális vagyok, de ezek a szélbalos, feminista nők annak idején nagyon leketyegték nálam magukat.

Nem véletlen a németeknél is ez a nagy migráns imádat, már meglátok az instán valami német nőt orgazmus közeli állapotban, elhányom magam.

ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is van ilyen ismerősöm. Teljesen rendes csendes az arab volt férje annak csaladja is. Az apa itt sem él.


A nőnek azert lett arab pasija mert soha nincs és nem volt senkije csak az arab foglalkozott vele. Kint is házasodtak, minden szép.

Közük nincs valahogy ahhoz a csodros több nejes kulturához amik a neten vannak.

Az arab pali kultueája kb szinte teljesen egyezik a magyarral. Kedves rendes törődő, 1 feleség semmiféle vallási beidegződésük sincs. Csak nem tud magyarul így ő nem tud itt élni, de az ismerős a kicsivel meg inkább itthon él egyedul.

ápr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ők itt éltek,itt is házasodtak, a gyerek apja itt dolgozott radiológusként, tud magyarul. Most Londban él ott kint, ott dolgozik. A lány meg van keresztelve.
ápr. 14. 09:35
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Exe a férfi. Te neked mi közöd van hozzá?
ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem is él otthon a lány, nem is találkoztok sokszor. Nem mindegy?
ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Így nem találkozunk sokat, hogy még csak kvázi egy új ismerőse vagyok az anyjának. Ha együtt lennénk nyílván az életünk része lenne aktívan.
ápr. 14. 09:48
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
És mit csinálna veled az arab tini? Rád rakna bombát vagy mi? :DDD
ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján teljesen rendes, kulturált férfi az exférj. Ilyen körülmények között engem nem zavarna.
ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezz rá, hogy mi a véleménye szeptember 11-ről.
ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!