Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél ha megismerkednél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha megismerkednél egy nővel, akinek arab férfitól van gyereke?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerkedtünk meg közös barátainkon keresztül. Minden jó lenne, működik köztünk a kémia, egy hullámhosszon vagyunk, azonos érdeklődési kör, világnézet, hobbik, ugyanazt keressük egy kapcsolatban. Csinos, intelligens, diplomás 42 éves nő.


Viszont van lánya, akinek arab férfi az apja, 13 évig voltak együtt, házasok is voltak.

A lánya 18 éves, de már nem lakik otthon, egy távolabbi egyetemre jár. A külsején nagyon látszik, hogy arab származású, a viselkedés úgy tudom, hogy nem. Én egyszer láttam személyen, kb.3 mondatot beszéltem vele, de az anyja ódákat zeng róla, elvileg soha nem volt vele semmi probléma.


Nagyon vonzódom a nőhöz és úgy látom, hogy ez kölcsönös is, de még nem vagyunk együtt, mert engem ez a tényező hátráltat. Az ismerősök, rokonok mind óva intenek tőlük.

Nem tudom mit tegyek?

45/F



ápr. 14. 09:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
26%
Magyarra leforditom nektek:a kérdés mege basznátok a lányát is?
ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Kicsit pontatlan lett a fordítás.


Csak az anyát "mege basznám", a lánya kb.mint egy cigánylány külsőre.

ápr. 14. 10:36
 13/26 anonim ***** válasza:
Nem dugnád meg Mia Khalifát?
ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nem.
ápr. 14. 10:49
 15/26 anonim ***** válasza:
69%
Szóval nem az a baj, hogy arab félig hanem, hogy romának néz ki? Ez most komoly? 45 évesen összekeversz kettő különböző etnikumot, nemzetiséget? Bravó. XD
ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
A ki mondta hogy összekeverem XD?
ápr. 14. 11:04
 17/26 anonim ***** válasza:

"Csak az anyát "mege basznám", a lánya kb.mint egy cigánylány külsőre."


Akkor ez micsoda?

ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

"mint", "külsőre".


Ezt úgy hívják: hasonlat.


Ha azt mondom, hogy olyan meleg van mint a sivatagba, ez egy szókép, egy hasonlat, nem azt jelenti hogy összekeverem Budapestet a sivataggal.


Ha azt mondom valaki röhög mint a vadalma nem keverem össze az embert és az almát.


De a hasonlatokról már 5.osztályos irodalomórán tanulnak a gyerekek, ha megvan 5 osztályod tudni kéne mi az.

ápr. 14. 11:10
 19/26 anonim ***** válasza:
Oké, de miért kötöd össze a kettőt, minek a hasonlat? Tudod, hogy nem roma! Mire jó ez neked? Biztos, hogy tetszik az anyja?
ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Mert felvetették hogy a lányra is hajtok. Erre írtam hogy nem bajtok rá mert külsőre mint egy roma és a romákhoz nem sokan vonzódnak. Erre jó ez, gogy rövidre lehet vele zárni ezt a témát.


És nem is magyarázkodom tovább. Nem érdekel semmilyen barnabőrű nő,az anya érdekel és pont.

ápr. 14. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!