Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél ha megismerkednél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha megismerkednél egy nővel, akinek arab férfitól van gyereke?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerkedtünk meg közös barátainkon keresztül. Minden jó lenne, működik köztünk a kémia, egy hullámhosszon vagyunk, azonos érdeklődési kör, világnézet, hobbik, ugyanazt keressük egy kapcsolatban. Csinos, intelligens, diplomás 42 éves nő.


Viszont van lánya, akinek arab férfi az apja, 13 évig voltak együtt, házasok is voltak.

A lánya 18 éves, de már nem lakik otthon, egy távolabbi egyetemre jár. A külsején nagyon látszik, hogy arab származású, a viselkedés úgy tudom, hogy nem. Én egyszer láttam személyen, kb.3 mondatot beszéltem vele, de az anyja ódákat zeng róla, elvileg soha nem volt vele semmi probléma.


Nagyon vonzódom a nőhöz és úgy látom, hogy ez kölcsönös is, de még nem vagyunk együtt, mert engem ez a tényező hátráltat. Az ismerősök, rokonok mind óva intenek tőlük.

Nem tudom mit tegyek?

45/F



ápr. 14. 09:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
De te neked mi közöd a nő múltjához, lányához, aki már felnőtt?
ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
A gyerek örökre kötődik az anyjához, aki az anyjával él, annak a gyerek is az élete része te szellemi fogyism
ápr. 14. 11:46
 23/26 anonim ***** válasza:
91%

Az vagy te fogyatékos 45 éves korodra! Vén vagy és még mindig válogatsz. Nem hogy örülnél, hogy valaki rád nézett.

Az a 18 éves lány hiába avatkozna belétek hogyha az anyja úgyse hallgat rá!

ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Honnan szedted most ezt a beleavatkozást?
ápr. 14. 12:00
 25/26 anonim ***** válasza:

18 éves, nagykorú, nevelned nem kell.

Igen, neki örökre a gyereke attól.

De nem mindegy, ki az apja (főleg, ha normális ember), meg számít, a lány hogy néz ki?


(Nő vagyok, se arabbal, se törökkel stb nem jönnék össze. Romával se. De akkor sem értem, mi a baj. Magyar is lehet köcsög, sőt...)

ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
45 évesen még azon gondolkozol, hogy az ismerősök kitől-mitől intenek óva? Amúgy mi az indok? Midre veszélyes a már külön élő, felnőtt félarab leánya a kiszemeltednek? Felrobbant vagy elrabol?
ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!