Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány sajátos módon próbál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány sajátos módon próbál bókolni?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy lányt, aki sokszor olyan dolgokhoz hasonlít engem, mint egy "vak meleg" "hülye majom" (aranyosnak tartja a majmokat de utálja őket), illetve elnevezett rólam egy halat, majd azt megetette egy másik hallal. Szerintetek ezzel fejezi ki a szeretetét?

ápr. 15. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha evvel fejezi ki, nem normális, az fix.

Innentől kezdve pl én nem foglalkoznék vele.

Sok nőben is simán megvan az az állati ösztön, hogy csak úgy képes szeretni, ha közben alázhatja az illetőt.

Aztán hogy evvel lekoptatni akar, vagy bókolni.....azt csak ő tudja.

ápr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány éves. Ha 10, akkor talán. De még úgyis fennáll az eshetősége, hogy csak egy fejlődésben lévő szociopata.😉
ápr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyerekes. Gondolom nagyon fiatalok vagytok. Ez még kb a meghúzom a haját, mert tetszik ovi szinvonal.
ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A boldogság nem létezik ***** válasza:
Adj neki egy gyűszűt cserébe, az alábbi felirattal "Az eszed tokja". Ha röhög egyet, akkor neki ez a humora. Ha nem röhög, de másnap NEM TUDSZ FELÉBREDNI reggel, akkor, kalandod véget ért!
ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!