Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan udvarolsz ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvarolsz ?

Figyelt kérdés

Ha tetszik egy nő és randira hívod, mit csináltok, hová mentek, hogyan akarod meghódítani?

Ő utazik hozzád, vagy te őhozzá, randi helyszín, séta, vagy mozi, vagy egy kávézó?



ápr. 15. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Séta és kávézás
ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs univerzális taktikám. Oda megyünk amit megbeszélünk és mindkettőnknek megfelelő.


Én pl szívesen megyek pizzázni és fizetek is szívesen, de sok nő nem szeret pl első randin ilyen helyre menni és enni, mert szégyellős. Séta is oké, esetleg egy fagyi stb.. és nem, én ezeknek az árát nem hajtom be, nem érdekel az sem, ha nem lesz második randi.

ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A boldogság nem létezik ***** válasza:
16%
Kisétálok az ajtón az udvarra és ott "udvarolok" egyet. Aztán visszamegyek a teraszra teraszolni, majd a házba házalni.
ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
sehogy,nem jutok el odáig...
ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2-es, első randin enni para, tényleg vannak ilyen nőtársak? Mi lesz, felír a lángosrendőrség vagy a sült hús csendőr?
ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5


Számomra nem, de sokak nem szeretnek nyilvánosan enni. Főleg nem egy randin. Ez szerintem elég jellemző.

ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy
ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!