Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy többet keressen, írjon a pasi akivel randiztam? Hogy hiányozzak neki... 2x találkoztunk de keveset ír nekem.

Figyelt kérdés
Személyesen tudtunk azért beszélni. Mondjuk én nem vagyok "dumagép". Jó lenne vele többet beszélni. Komolynak tűnt pedig. Tavaly együtt dolgoztunk kicsi ideig, nem sokáig.
ápr. 18. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tudsz csinálni ha nem akar írni többet azon kívül, hogy nem ismerkedsz vele tovább.
ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem erdekled eléggé, a fejed tetejére is allhatsz, ez nem tőled függ olyan ertelemben, hogy tudsz rajta változtatni.
ápr. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor te írsz rá sem válaszol?
ápr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra vágysz, hogy többet keressen vagy írjon egy pasi, akkor ő nem a te embered, mivel vagy nem érdekled vagy csak nem jó kommunikációban semmilyen téren. Ha nem jó kommunikációban, viszont te szeretnéd őt, akkor meg el kell fogadnod, hogy ilyen. De általában, aki nem keres azt nem érdekled igazán, mert aki nem tud kommunikálni még az is keres téged ,mégha béna szövegekkel is...
ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3as: válaszol ha írok neki.
ápr. 19. 08:59
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek "haggyam"? Keressek mást? Nem kellek neki eléggé? Az nem lehet hogy elég neki ennyi kommunikáció? Szerintem ez kevés kommunikáció.

Azt írta pár napja hogy jól érezte magát velem. De akkor miért ír "ritkán "..?

ápr. 19. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!