Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egoista lehet a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egoista lehet a nő?

Figyelt kérdés

Randizom egy 30 éves nővel. Rengeteget jár kondiba, illetve fotós is. Egy dagi nőből lett egy igazi izmos tigristestű nőcike. Arcra is elég szép. Ennyit a külsejéről. Az élete 80%át a konditerem teszi ki, amivel semmi bajom, támogatom. De elég gyerekesen viselkedik sokszor, amit nem néztem volna ki belőle. Mindennap posztol legalább 2 feszítős képet, amin minimum 200 like van, mind konditermes pasiktól. Aztán észrevettem, elkezdte magát szivekkel reagálni a fotós oldaláról. Puszis meg szíves smileykat küld a férfiaknak, akik folyamat kommentelgetnek meg kúrólikeolnak a képei alatt. Elhiszem, hogy duciként erre nem volt lehetősége, de kezd elriasztani ez a nagy magamutogatás és flörtölés. Mi a fotózás miatt kerültünk kapcsolatba. Ő még kezdő úgymond. Én 15 éve benne vagyok, plusz van egy grafikus cégem is. Tanácsokért keresett meg, aztán alakultak a dolgok. Valóban egoista lenne vagy inkább csak önbizalomhiányos?

38/F


ápr. 19. 16:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon egoista azok alapján amit írtál.
ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Egyértelműen önbizalomhiányos, túlkompenzál, érzelmileg sérült.

Ezt max. egy autista vagy egy tudatlan kamasz veszi valós egoizmusnak, beképzeltségnek.

ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es! Mit gondolsz ha valóban önbizalomhiánya van, akkor benne van a pakliban, hogy a flörtölésekből idővel kavarások is lesznek? Mert nekem ez kissé megalázó. Azt gondolom, hogy ha valóban komoly két ember szándéka akkor a flörtölés nem helyén való.
ápr. 19. 16:28
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek kavarások ha téged nem szeret vagy úgy érzi te nem szereted eléggé.
ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudjuk, hogy az, hogy "randizunk", mit takar.

3x találkoztatok beszélgetni, vagy egy szerelmes pár vagytok fél éve?

ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Neked egyértelműen csak a külseje jön be, kismillió dolgot írtál, ami zavar benne, a dolgaiban amiket csinál... Hát akkor meg mi a kérdés?

Nagyon sokan fogytak, többek közt én is 10 kilót idén, mert komolyan gondolom az életmódváltást. Mégsem rakok ki lájkgyűjtögetős posztokat.

Szerintem a nő nem önbizalomhiányos, hanem egy beképzelt p*csa, aki azt gondolja mindenki utána epekedik. Ezt tényleg elviselnéd hosszútávon?

ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, még ezt vedd hozzá:


https://www.youtube.com/watch?v=kDXaTlBRvD4

ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
Imádnivaló, hogy idejön valami retardált, és diagnosztizál valakit személyiségzavarral anonim módon, MÁS PÁR SOROS ELBESZÉLÉSE ALAPJÁN, és még képe van úgy előadni, hogy ő most itt leleplez valami nagy, mocskos igazságot.
ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igazából már fent volt a lakásomon, és felvetette a lehetne komolyabb is a dolog kártyát. Amiben benne lennék ha nem lenne ennyire “ magamutogató”. Éppen gondolkozom ezen az egészen. Simogatta a combomat meg voltak utalásai, hogy feküdjünk le, de úriember voltam és inkább lefektettem aludni. Hamar becsiccsentett. A gyerekest azért írtam mert a konditermen, az étkezésen máson kívül annyira nem volt vevő beszélni. Folyamatosan magára terelődött a téma. Én mindenről szeretek beszélgetni. Kérdezgettem, milyen könyvet olvasott legutóbb, mit nézett utoljára filmet, szeret-e színházba járni stb… Aztán csak nevetett, hogy hát ne nézzem öregnek. Bulizni szeret, meg van pár pasi barátja akik nagyon fontosak. És hogy ezen ne sértődjek majd be. Velük szokott bulizni.
ápr. 19. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!