Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találkozzak újra ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkozzak újra ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés

Elmentem egy nemzetközi kiállításra, nem szeretnék bele menni komolyabban, hogy milyen kiállítás. A kiállításon megismerkedtem egy férfival akinek neve legyen "most X", telefonszám csere történt, este jelentkezett telefonon "X", hogy talizna velem stb.

Belementem a találkozásba, de mint csak barát szeretnék rá tekinteni ezt eldöntöttem magamba már akkor bár nem hoztam tudomására. Mikor már nem akartam tovább csevegni felajánlotta, hogy elvisz egy jó roof helyre, amiről már halottam korábban ,de még sosem mentem el oda. Felhívta a barátját video kamerán és megmutatt engem a barátjának, hogy akkor ketten elmennénk roofba, oda ahol ő is van.

Mikor megláttam videokamerán a barátját egyből megtetszett az ő neve legyen "Y", és így elmentem a roofba.

Amikor beléptem a roofba a barátja "Y" egyből nyújtotta a kezét és megismerkedtünk, szimpatikus volt, de két csinos nő megérkezett ehhez a srácohoz a roofba és utána már nem beszéltünk egymással.

Ennek a srácnak a társaságában volt egy lány akivel roofba hamar összebarátkoztam, elmentünk együtt a roof mosdojába aztán érdeklődni kezdtem azután a srác "Y" után, aki nekem tetszett. Kiderült, hogy ez lány 15 éve a legjobb barátja, ennek a srácnak és elmondta, a roofba az két szép nő ennek a srácnak csak fizett k•rvák voltak.

Szórakozott iszogatott mindenki, majd én megkérdem ezt a két lányt, aki megérkezett ahhoz a srácohoz aki nekem tetszett, hogy csináljának pár képet rólam, ez idő alatt "Y" végig engem nézett.

A buli után X vezetett én ültem elől Y és a fizetett k*rva hátul és az a lány aki 15 éve a legjobb barátja! Haza mentünk Y megkérte hogy húzzam le az ablakot majd megpuszlit és elköszönt.

X haza vitt le akart velem feküdni de én nem akartam.

X sokat próbálkozott ez után még a 3 napba de rájött, hogy nálam nem számíthat semmire.

Y találkozni akarok de nem tudom, hogyan bejeloltem instagramon de még nem jelölt vissza a lelegjobb lány barátnőjét bejeloltem ismerősöm lett instán hogyan találkozzak újra Y- nal? Y teszik nagyon


ápr. 23. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi van,ha Y-nak nem is vagy annyira az esete,egy buliban pár pia után persze,de mi van ha nem is tetszel neki különösebben?

Úgy értem,ha nekem tetszik egy lány azért teszek valamit,igyekszem keresni őt.

ápr. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó társaságba kerültél... :D
ápr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem ismerkednék olyan sráccal akihez fizetett qrvák járnak, de ez én vagyok 😀Ha akarna tőled valamit, akkor felvenné veled a kapcsolatot. Mindenesetre elég amcsifilmes az egész sztori, lehet láttam is már hasonló jelenetet. Elképzelem ezt a díszpintyet ahogy odalibben hozzá a 2 prosti, veled lazán kezet fog 😅 húha. Ha annyira kell ez neked, írogass neki kitartóan instán, biztos te vagy az egyetlen ilyen. (Ja,nem.)
ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Y amerikai
ápr. 23. 11:22
 5/6 A kérdező kommentje:
A két prosti ukrán
ápr. 23. 11:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Addig míg nem jelöl vissza nem akarok neki írni instán. Előben akarok vele összefutni mielőtt vissza utazik Amerikába
ápr. 23. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!