Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele menjek a dolgokba vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele menjek a dolgokba vagy jobb lessz ha elengedem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt nagyon csinos és nem a tipikus lányok közé tartozik 2024-be.Konzervatív aranyos rendes lány.20 éves én 23.Csak egy lerúgott munkás autóm van,szüleimmel élek.Pénzem se sok van.Mert mindenem elment amikor nem tudtam dolgozni egy balesetből kifolyólag.Most építem magam újra.Várjak még rendbe jönnek a dolgaim és még ha szabad a csaj akkor csapjak le rá?Vagy most de annak értelmét nem látom.Ha meg már foglalt lessz akkor meg mindegy.Hozzáteszem évek óta nem volt rendes barátnőm mert nehéz hasonló kaliberűt találni.
ápr. 27. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Megismertem egy lányt nagyon csinos " - ne csapj le rá, mert azzal elijeszted. Inkább csak hívd el randira.
ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Konzervatív, rendes, aranyos...VS. Nem látom értelmét lecsapni rá ha nincs pénzem, jobb életem.


Döntsd el, hogy mit akarsz, pénzéhesnek nézed, nagyravágyónak, vagy rendesnek.


Egyáltalán te tetszel-e neki?

ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szimpátia és szerelem nem azon fog múlni van e pénzed vagy mit tudsz felmutatni. Teljesen rendben vagy, most ilyen szakaszban vagy az életednek hogy építed. Hívd el randira, ismerkedjetek. Nem minden lány olyan anyagias, mint a férfiak gondolják. Ha meg ő mégis az, akkor dobd a fenébe.
ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Ilyen fiatalon még nem annyira számítanak az anyagiak.Ilyenkor még sokan csak az érzelmeket veszik figyelembe, már ha kialakulnak valakivel.

35 fölött viszont nincs csúnya férfi, csak csóró lúzer, vagy sikeres, jómódú.

Ennyi amit jegyezz meg.

ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első komoly kapcsolatomban 23 éves volt a srác, mikor összejöttünk, normális végzettség nélküli munkanélküli volt. Én így sok év után is tök büszke vagyok rá, hogy mellettem kikupálódott, lett rendes állása, leérettségizett, stb. Nem maradtunk együtt, de legalább elindult egy olyan úton, amit később folytathatott és ez nekem is jó érzés.
ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ó atyám! Egyesekre rámosolyog a szerencse és nemhogy élnének vele, hanem szoronganak, hogy elfogadják-e az élet ajándékát. Bocs haver, de ne legyél már ennyire tugyimutyi balf.sz!!!
ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Kezdj vele egy kapcsolatot, ha rááll. Beszélgetések közben aztán elmondhatod a jelenlegi helyzeted és okold is meg, hogy miért nincs vagyonod. Ha józanul gondolkozik és kedvesnek talál - megérti.
ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod,hogy a pénz számít? Régen rossz ha azt gondolod azz fogsz meg egy nőt. Önbizalmad hol bújkál?

Szerintem mindenképp hívd el randira :)

ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!