Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfi aki tetszik és kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi aki tetszik és kezdeményezett nálam rengeteg nőt követ, ez nektek is figyelmeztető jel lenne?

Figyelt kérdés

Egyébként egy visszafogott, kedves srácnak ismertem meg de amikor megláttam mennyi nőt követ facebookon, elbizonytalanodtam. Gondolom nagy részüket be is jelölte ismerősnek.

Szerintetek hagyjam?

Harminc körüliek vagyunk mindketten.



ápr. 30. 16:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

10: vagy lehet, h ezt szereti, nem? Ezért mondtam, h derítse ki. Legalább biztosat tud, ahelyett, h marhaságokat képzeleg. De, am tudja a f...om, meg nekem k..vamindegy, milyen nőkre izgul. 9-es voltam


Csak ettől a rögtönítéléstől már falnak megyek. Azért /is/ van szája a csajnak, h kinyissa, ha meg nem kérdez, így járt... dikmánhe

ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekelnek a miértek?

Ha ilyen pasim lenne én speciel keresnék mást helyette. Nem kötelező velem lenni hogy másokra nyáldzva szenvedjen mellettem. Nem kell mellettem szenvedni mintha én lennék álmai akadályai. Meg maga a főgonosz akinek nem tetszenek a qrolájkjai. Nyitva az ajtó.

ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
De mi az, hogy ezt szereti ? Nyilván azért nézi, mert ezt szereti. Az ilyennek nem hús-vér no kell, hanem a tökéletes insta maca, akihez senki nem fog felérni, aztán meg megy majd a csodálkozás…
ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megspórolnál fél-1 év hullámvölgyet, bizonytalaságot, bizalmatlanságot majd a végén egy szakítást. De ha annyira vágysz rá, ez lehet a következő lecke az életedben, hogy ha jönnek az égető jelek és a rossz megérzés, azokra hallgatni kell.
ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, rossz érzésem volt ezzel kapcsolatban. Ha nem írtam volna ki a kérdést, akkor is befejezném vele a további ismerkedést, de ezek a válaszok csak még jobban megerősítettek. Köszönöm!
ápr. 30. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!