Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csók kérdés! Nagyon fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók kérdés! Nagyon fontos, segítség? =)

Figyelt kérdés

Na szóval, szombaton "randizok" egy sráccal, akit rettenetesen szeretek hosszú ideje, és sok ember szerint lehet is nála esélyem, csak.. ő nem úgy fogja fel, mint egy randevút, legalábbis azthiszem. Már többször is találkoztunk csak úgy, néha a barátainkkal együtt, beszélgetni, meg ilyenek, de ölelésnél, és (egyszer) puszinál nem volt több. Meg hát a fiú amúgy sem egy kezdeményezős típus. Nos, a közös haverjaink szerint próbáljak kezdeményezni én, például egy szájrapuszival, vagy csókkal. A legnagyobb baj az, hogy én olyan fajta lány vagyok, aki MINDENT elbénázik, valószínű 99%, hogy ez is jól elrontanám, leégetném magam, előreláthatólag elromolna a barátságunk, és stb, ha most kéne csinálni, és teljesen tanácstalan vagyok. :( Simán szájra smárt nem szeretnék, mert a fiú még régebben pont az mondta nekem, hogy ha a lány csókot szeretne a sráctól, akkor legalább csókolja is meg.. Ugye kitalálhatjátok, hogy a probléma itt az, hogy még soha nem smároltam senkivel. Igaz, hogy barátaimtól (Nem a a sráccal közös barátainktól) rengetegszer kaptam szájrapuszit, meg nemrégen volt egy olyan álmom, ahol nagyon életszerűen csókolóztam valakivel, na meg persze végigolvasgattam az összes "hogyan kell smárolni" kérdést itt, de akkor is..


Volt egy ötletem, hogy mi lenne, ha megkérnék a barátaim közül valakit, hogy próbáljuk ki együtt, hogy a fiúval véletlenül se rontsam el, valószínűleg bele is mennének, mert mind rettenetesen perverz egytől egyik, de ez jó ötlet lenne? Ha a srácot támadom le utána, akkor is ugyanolyan lesz? És szerintem ő is szájilag szűz még (mondjuk nem biztos) elronthatja ő is? És mi van, hogyha nem engedi? Nagyon égő? Volt már valaki ilyen helyzetben? Akkor egyszerűen az ember összeszorítja az ajkait, eltolja a lányt magától, esetleg még jól le is cseszi? Aki volt már így, légyszíves meséljen el mindent! Köszi! L/15


2010. nov. 2. 17:44
1 2
 11/16 anonim válasza:
Én sem olvastam végig de anyit mondok hogy nekem nem rég volt az első nagyon féltem el is basztam. Szerintem próbálj meg nyugot maradni és reménykedj hogy nem baszod el.
2010. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Ne várj semmi extrát és ne akard egyből a másik szájába dugni a nyelved és minden jó lesz. Max túl nyálasra sikerül de akkor meg mi van? Mindet gyakorlással lehet elsajátítani és másolással.
2010. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ne parázz! Én is nagyon ideges voltam az elsőtől (15 voltam, a srác meg 19)

Szóval NE kezdj rögtön nyelvvel, főleg, ha sejted,hogy még ő sem smárolt... Sokkal könnyebb eltolni egy nyelves csókot, mint egy sima csókot. Ahogy egy előző lány mondta, csak szájrapuszi, vagy lép vagy nem. Amúgy hány éves a srác?

Sok sikert:) 15/L

2010. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) 17, de mondtam, hogy nem egy nyomulós típus.
2010. nov. 4. 16:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom, amit előttem néhányan. Nem hinném, hogy éretlen kérdés lenne...én is paráztam, de nem kell félni. Adj neki szájrapuszit, és utána el tudod dönteni, hogy ez akkor fail, vagy nem. Látni fogod rajta. Vagy menj el vele külön beszélgetni, aztán mondd neki egy alkalmas pillanatban, hogy tetszik neked. Az a legegyenesebb megoldás, ha bevallod neki. És akkor még elfutnod sem kell. Ha Te is bejössz neki, akkor minden oké! És a csókolózás a génjeidben van, ott és akkor tudni fogod, hogy hogyan csináld. Sok sikert:)
2010. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

csatlakozok, az előttem szólókhoz, szájrapuszi, közben gyengéden tedd a válára a kezed, legyél aranyos, nézz a szemébe. Sőt először ne ronts rá szájrapuszival csak a tipikus két puszi, amiből az egyik véletlenül félrecsúszik..:) és látni fogod, hogy mi a reakciója. a smárolás meg egyszerű, természetes dolog, idővel persze ügyesebb leszel, de én pl senkit nem elemzek ki, hogy milyen volt:DD


sok szerencsét!

2010. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!