Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöttem álmaim párjával,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem álmaim párjával, de nem hajlandó lépni, miért?

Figyelt kérdés
Tele van önbizalommal, állandóan mosolyog és sugárzik, de nagyon komoly is tud lenni. Átölel ha sétálunk és szorít simogat, ha elválunk. Legalább háromféle sportban kifejezetten jártas, utána néztem, mert azt hittem lódít csak, de nem. Egy halom végzettsége van, állandóan azt hallom amikor mások hívják telefonon és tanácsot kérnek tőle. Viszont EGYÁLTALÁN semmi szexre sem hajladó, pedig sokat beszél erről és abból amit és ahogyan mondja nyilvánvaló, hogy vérprofi és érzékeny szerető lehet.
2010. nov. 11. 11:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Azért mert neki nem te vagy élete párja!!
2010. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
állandóan mindenki azon sír, h a pasinak csak arra kell, és ahelyett h te meg örlnél, h szeretne téged megismerni, rögtön ágyba akarod vinni...szerintem érdekli őt, h milyen is vagy, és ha ennyit erősködsz elhagy, mert azt fogja gondolni, h csak a szexre kellesz neki. kicsit felejtsd ezt el, és foglalkozz VELE
2010. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy otthon van az asszony, tőle megkapja és nem mer félrelépni?
2010. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

sztem megadta a választ: dugni ottvannak a ribik,de valaki kell neki akihez hozzábújhat.ez vagy te. nem szerelmes beléd. egy jóbarát akihez jó hozzábújni. és necces h tényleg van csaja/felesége


sztem felejtő

2010. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 FFDP ***** válasza:
Szerintem előbb mindenképp beszéld meg vele komolyan a dolgot.
2010. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a 15:16-os eltalálta.
2010. nov. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Van egy felesége (tartós kapcsolata), akin nem akar megcsalni. Veled érzi jól magát és őt dugja. Ejteni kell.
2010. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 FFDP ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi lett, légyszí.
2010. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Éreztem, hogy csak ki akar használni. Viszont annyira jól érzem én is magam vele, hogy nagyon tud hiányozni.
2010. nov. 15. 15:13
 30/31 anonim ***** válasza:
egyszer én is majdnem megtaláltam életem párját, csak a csajszinak vőlegénye volt. Velem érezte jól magát, de nem velem elégítette ki magát. Szívás volt, nem is lett belőle semmi az ártatlan együtt sétálgatáson kívül.
2010. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!