Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöttem álmaim párjával,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem álmaim párjával, de nem hajlandó lépni, miért?

Figyelt kérdés
Tele van önbizalommal, állandóan mosolyog és sugárzik, de nagyon komoly is tud lenni. Átölel ha sétálunk és szorít simogat, ha elválunk. Legalább háromféle sportban kifejezetten jártas, utána néztem, mert azt hittem lódít csak, de nem. Egy halom végzettsége van, állandóan azt hallom amikor mások hívják telefonon és tanácsot kérnek tőle. Viszont EGYÁLTALÁN semmi szexre sem hajladó, pedig sokat beszél erről és abból amit és ahogyan mondja nyilvánvaló, hogy vérprofi és érzékeny szerető lehet.
2010. nov. 11. 11:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
szerintem 3 hónap alatt még a legfigyelmesebb nem a szexre hajtó férfi is megkörnyékezett volna.én is azt gondolom, hogy finoman rá kéne kérdezned nála
2010. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Fülünyúl ***** válasza:

Elég furcsa viselkedés ez egy férfi részéről is, pláne 3 hónap után. Azt javaslom üljetek le beszélgetni komolyan és kérdezz rá, hogy akkor most mi is a nagy helyzet, illetve ő hogy gondolja a dolgokat.

Nagyon ne háborodj fel azokon a válaszokon akik szerint meleg a pasas, mert könnyen előfordulhat, csók ide vagy oda. A homoszexualitásnak is vannak fázisai, nem tudhatod hol tart benne, illetve vannak olyan homoszexuális férfiak, akiknek felesége és gyermeke is van. Szóval elég változatos a világ, ne zárj ki minden eshetőséget, de a legcélszerűbb ha nem tőlünk, hanem a pasastól kérdezed meg hogy mi van.

2010. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de elviccelte. Azt mondta, hogy az ilyen "speciális célra", minden sarkon vannak nők. Nevettem rajta, pedig nem estt jól.
2010. nov. 11. 12:47
 14/31 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsi a farka vagy vmi testi hibája van és fél hogy hogyan fogsz reagálni.
2010. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy durván hangzik, de legközelebb, mikor kettesben vagytok mondd neki, hogy bánjon úgy veled, mint egy ribanccal.
2010. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Annyira el vagyok bizonytalanodva. Tegnap nála akartam aludni, amiből az lett, hogy végülis nálam kötöttünk ki. Persze megint nem volt semmi, átölelt és úgy aludt el, hogy mindketten le voltunk vetkőzve, én meg hallgathattam a szuszogását vagy két órán keresztül, amig végre nekem is sikerült.


Kezdem úgy érezni, hogy csak kihasznál.

2010. nov. 13. 11:06
 17/31 anonim ***** válasza:
Pedig épp, hogy nem használ ki XD!
2010. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

"Lehet hogy kicsi a farka "

Jesszusom, te most miről beszélsz?

2010. nov. 13. 11:14
 19/31 anonim ***** válasza:

hát 2 féle lehetőség van.az egyik,h nem áll fel neki,a másik meg,h mástól kapja meg azt amit te akarsz neki adni.

másztál már rá kicsit komolyabban?

2010. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
lehet, hogy szűz? :)
2010. nov. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!